JAB Kultúra

Užite si voľné dni naplno: Aj takéto akcie môžete zažiť v Spišskej a okolí...

Je tu víkend a to je ten správny čas naplno zrelaxovať. Pomôcť vám k tomu môžu aj akcie, ktoré sa v Spišskej a okolí chystajú. Tieto odporúčame zažiť...

Ilustračný obrázok k článku Užite si voľné dni naplno: Aj takéto akcie môžete zažiť v Spišskej a okolí...
Zdroj: TASR

DEŇ RODINY

8.apríla.2017, námestie Majstra Pavla, Levoča

Prvý víkendový deň bude patriť v susednej Levoči rodine. Podujatie s názvom Deň rodiny sa bude konať v severnom parku na námestí Majstra Pavla. Čakajú na vás rodinné súťaže, športové aktivity, workshopy či tombola. Zahrať si môžete aj živý stolný futbal či pozrieť a kúpiť rôzne handmade výrobky.

ŠMOLKOVIA: ZABUDNUTÁ DEDINKA

8. a 9. apríla. 2017 o 17.00, kino Mier

Pozrieť si môžete celovečerný animovaný šmolkovský film s obľúbenými modrými postavičkami. Vďaka záhadnej mape sa Šmolinka spolu s Mudrošom, Babrošom a Silákom vydáva na dobrodružnú výpravu a náhodou objavia najväčšie tajomstvo v dejinách Šmolkov.

MAJ. DUR

8. apríla. 2017 o 18.00, čajovňa Alchýmka

V sobotu podvečer si prídu na svoje milovníci dobrého čaju a folku. V čajovňa Alchýmka sa predstaví v rámci krátkeho turné so svojim novým albumom folková kapela Maj.Dur.

ROZPRÁVKOVÝ BICYKEL

9. apríla o 16.00, podkrovie Matice Slovenskej

Bábkové divadlo spod Spišského hradu pripravilo pre deti rozprávku o krajine dopravných pravidiel, kde deti spoznajú nielen Fora a Forku, ale aj základné dopravné pravidlá a tiež to, ako sa správať s bicyklom na ceste, peši na chodníku, či v autobuse. Po predstavení sa môžete tešiť aj animačný program.

PALCULIENKA

9. apríla o 16.00, Spišské divadlo

Aj pre najmenších obyvateľov Spišskej si herci Spišského divadla pripravili klasickú rozprávku. Na poetickú rozprávku o malej bytosti, ktorá si hľadá miesto vo svete sa môžete prísť pozrieť v nedeľu popoludní.

MASARYK

9. apríla. 2017 o 19.00, kino Mier

Dramatický príbeh s Karlom Rodenom v hlavnej úlohe venovaný osudom diplomata a neskoršieho československého ministra zahraničia, Jana Masaryka. Smrť Jana Masaryka je dodnes zahalená tajomstvom. Mnohé tajomstvá sa však skrývali i v jeho živote.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM