JAB Rôzne

Veľký súboj dedín okresu Spišská Nová Ves: Dajte hlas tej najsympatickejšej!

Aj váš hlas môže rozhodnúť o tom, ktorá z okolitých dedín sa bude tešiť z titulu tej najsympatickejšej. Kliknite na svojho favorita...

Ilustračný obrázok k článku Veľký súboj dedín okresu Spišská Nová Ves: Dajte hlas tej najsympatickejšej!
Zdroj: TASR

Celkom 33 dedín v našom okrese spája to, že sa nachádzajú v okrese Spišská Nová Ves. Krásne je však to, že každá z nich je iná. A naše okolie je ako posiate všakovakými dedinkami, väčšími i menšími, pri jednej sa počíta počet obyvateľov už v tisícoch, ďalšia ich má len pár desiatok. Jedna láka krásnou prírodu, druhá zase napr. kultúrnymi pamiatkami…

Každá z okolitých dedín teda má svoj príbeh a svoje špeciálne čaro. Teraz ale naši čitatelia majú možnosť vybrať tú, ktorá má ich najväčšie sympatie. Všetky dediny nášho okresu začínajú na jednej štartovacej čiare s rovnakou možnosťou stať sa tou najpopulárnejšou medzi hlasujúcimi.

A pomôcť rozhodnúť môžete aj vy. Aj váš hlas môže ovenčiť jednu z nich korunkou najsympatickejšej dediny v okrese Spišská. Posuňte do finále svojho favorita a vyzvite k hlasovaniu aj svojich známych. Svoj hlas odovzdáte jednoduchým kliknutím na názov vybranej dediny. Hlasujeme do utorka 6. marca 12:00 hod.

Na najúspešnejšie dediny nášho veľkého hlasovania sa po samotnom skončení hlasovania pozrieme bližšie a dozviete sa o nich viac zaujímavých podrobností.

Súťaž bola ukončená. Konečné poradie obcí nájdete v článku: Máme víťazov! Hlas ľudu vybral najsympatickejšie obce v okrese Spišská Nová Ves.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM