JAB Rôzne

Zachytené objektívom: Halloween si v Spišskej vychutnali aj tanečníci Denzz Industry

Strašidelné masky, tajomné priestory aj poučné či zábavné úlohy. V stredu popoludní pripravila tanečná skupina zo Spišskej Halloween v tanečnej verzii.

Ilustračný obrázok k článku Zachytené objektívom: Halloween si v Spišskej vychutnali aj tanečníci Denzz Industry
34
Galéria

V stredu odštartovali jesenné prázdniny a deti si ich užívajú plnými dúškami. Voľné dni využili aj v známej tanečnej skupine Denzz Industry, kde pre svojich tanečníkov a ich rodiny usporiadali už pravidelný Halloween.

Ako povedala pre Spišskú 24 vedúca tanečnej skupiny Katarína Halasová, je to už po šiestykrát, kedy sa snažili deckám vymyslieť niečo zaujímavé, kreatívne, kde musia aj zapojiť rozum, rozmýšľať najmä tanečne, ale trošku sa aj báť.

„Vzhľadom na to, že tieto priestory sú celkom strašidelné, o to sme mali dnešnú prípravu zjednodušenú," zasmiala sa s tým, že samotnej akcii predchádzala porada trénerov, ktorí pre svojich kolegov a zverencov vymýšľali všetky zadania.

Ako ďalej priblížila, deti museli rozdelené do tímov plniť rôzne úlohy. „Pripravených bolo sedem stanovíšť, kde na deti čakali zadania, ktoré museli splniť. Ak sa im to podarilo, dostali časť slova z tanečného citátu, ktorý mali na záver poskladať," ozrejmila.

A tak menších a aj tých väčších čakala vedomostná úloha, takzvaná drilovačka, kde si preverili svoju kondičku, stepovačka – pri ktorej si mohli zatancovať, či skúška odvahy, kedy museli vojsť do priestorov nie veľmi prívetivej pivnice a napísať spomínaný citát.

Po splnení všetkých úloh a chvíľke strachu nasledovala voľná zábava, ako aj vyhodnotenie celého zadania. Na úspešné tímy čakala sladká odmena, nechýbalo však ani občerstvenie pre všetkých. Ako doplnila vedúca skupiny, menšie deti vystriedali aj starší tanečníci, ktorí mali zadania úloh o čosi sťažené. „Každý rok sa tešíme na túto akciu, deti sú kreatívne, majú rôzne masky a je to pre nich, ako aj pre tých väčších, určite pekný zážitok," uzavrela.

Ako vyzeral Halloween v réžii tanečnej skupiny si môžete pozrieť aj v našej galérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

OBRAZOM: Tanečná skupina zo Spišskej pripravila Halloween vo vlastnej réžii
34
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM