Rôzne

Zoologická záhrada ukončí sezónu tradičným podujatím: Aha, čo všetko sa chystá

Aj tento rok ukončí spiškonovoveská zoo svoju sezónu už pravidelným podujatím. Nebudú chýbať sprievodné akcie či lampiónový sprievod.

Ilustračný obrázok k článku Zoologická záhrada ukončí sezónu tradičným podujatím: Aha, čo všetko sa chystá
Zdroj: ZOO SNV

Spišskonovoveská zoo otvorila svoje brány koncom apríla. Jej letná sezóna však pomaly končí a už čoskoro bude zoo pre návštevníkov na niekoľko mesiacov zatvorená.

Počas zimných mesiacov bude k dispozícií však stále pavilón Aquaterra, ktorý je otvorený celoročne. Pred oficiálnym zatvorením hlavnej časti zoologickej záhrady je však pripravené už tradičné podujatie.

Jubilejnú 30. sezónu ukončí zoologická záhrada pravidelným podujatím s názvom Strašidelná noc. Tá sa bude konať v sobotu 20. októbra.

„Každý návštevník, ktorý príde do zoo v strašidelnom kostýme alebo si donesie lampión, či tekvicu na vydlabávanie, bude mať po 15:00 vstup do zoo zadarmo," informujú kompetentní.

Program začne od 16:00 hod a pre deti budú pripravené rôzne súťaže či bábkové divadlo. Súčasťou podujatia bude taktiež aj lampiónový sprievod nočnou zoologickou záhradou.

Program:

  • 16.00 – 17.45: Vydlabávanie tekvíc (tekvice si treba priniesť vlastné)
  • 16.00 – 16.45: Bábkové divadlo HOKI POKI (Cesta za dúhou)
  • 16.45 – 17.45 : Súťaže pre deti
  • 17.45 – 18.00: Losovanie tombolových lístkov (každá vydlabaná tekvica a maska (nie škraboška) dostane tombolový lístok) ocenené budú zvlášť tekvice a masky
  • 18.00: Lampiónový sprievod po ZOO

Videli ste? Na Košiarnom briežku sa konala Šarkania šou. Kliknite si galériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Na Košiarnom briežku lietali šarkany: Boli sme pri tom
28
Galéria

Hl. foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM