Lenka Fedorová Správy

Poznáte správne odpovede? KVÍZ, ktorý by si mal zahrať každý pravý Košičan

Rok 2018 a Košice? Práve tohto sa týka náš zbrusu nový kvíz, ktorý zaujímavou formou preverí vaše vedomosti. Neváhajte a otestujte sa aj vy.

Ilustračný obrázok k článku Poznáte správne odpovede? KVÍZ, ktorý by si mal zahrať každý pravý Košičan
Foto: Lenka Fedorová / Zdroj: Dnes24.sk

Rok 2018 je tu už niekoľko týždňov. Rôzne momenty a udalosti týkajúce sa nášho mesta sa už počas neho stihli udiať a mnohé ešte len prídu na rad. Myslíte si o sebe, že ste v nich zorientovaní? Nuž neváhajte a otestujte sa v našom novučičkom kvíze týkajúcom sa práve roka 2018 a Košíc.

Zobrazí sa vám v ňom postupne 10 otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom. A tí hráči, ktorí sú aj registrovaní sa ako zvyčajne môžu prepracovať do rebríčka najlepších.

Hrajte tu: Naše mesto a rok 2018? Košičania, tento kvíz musíte skúsiť

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie