Lenka Fedorová Správy

Chlapček zaspieval na košickom koncerte známeho speváka a... začali sa diať veci!

Malý chlapec ohúril na košickom koncerte známeho speváka natoľko, že ten sa pustil do jeho hľadania. Chce mu totiž ponúknuť spoluprácu!

Ilustračný obrázok k článku Chlapček zaspieval na košickom koncerte známeho speváka a... začali sa diať veci!
Zdroj: TASR

Zaspievať si na koncerte a k tomu ešte aj ohúriť známeho speváka? Presne to sa podarilo chlapčekovi, ktorý na košickom koncerte Mira Jaroša zaspieval časť piesne s názvom Vo vianočnej pekárni. Nuž a jeho výkon vyvolal pozoruhodnú reakciu. Zaujal totiž menovaného známeho slovenského speváka a ten sa prostredníctvom sociálnej siete pustil do hľadania spomínaného malého chlapca.

Miro Jaroš tak na svojej oficiálnej facebookovej stránke vyhlásil po ňom „pátranie“. ,,Bol úžasný a rád by som ho oslovil na spoluprácu. Bohužiaľ sme si nevzali kontakt," uviedol spevák na facebooku.

Jeho status v krátkom čase zaujal množstvo ľudí a mnohí z nich ho začali aj okamžite zdieľať. Za zhruba dva dni sa počet zdieľaní vyšplhal už na viac ako 1 800!

A prečo známy spevák chlapca tak urputne hľadá? ,,Rád by som kontaktoval jeho rodičov a ponúkol mu nahrávanie novej pesničky na tretie detské CD," prezradil Jaroš, ktorý sa venuje práve detskej tvorbe.

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie