Webnoviny - Rôzne

Šanca stať sa dobrovoľníkom na majstrovstvách trvá

Výzva na prihlasovanie dobrovoľníkov pre košickú časť hokejových majstrovstiev sveta, ktorú vyhlásilo mesto spoločne s organizáciami KOŠICE - Turizmus, KOŠICE 2013, n.o. s podporou Košického samosprávneho kraja, uplynie o polnoci trinásteho marca.

Maskot Goooly pre MS v hokeji 2011.Foto: SITA (WEBNOVINY) – Ako informovala hovorkyňa košického magistrátu Martina Viktorínová, do dnešného dňa sa prihlásilo 110 osôb, ktoré majú záujem participovať na organizácii majstrovstiev sveta pod hlavičkou mesta Košice ako dobrovoľníci.

„Typický mestský dobrovoľník je vo veku 18 až 27 rokov, má skúsenosti s organizáciou športových a kultúrnych podujatí a prácou pre neziskové organizácie,“ povedala Viktorínová a doložila, že medzi prihlásenými sú mladí ľudia z celého Slovenska, ktorí pracovali alebo študovali v zahraničí a počas majstrovstiev si chcú precvičiť a zdokonaliť svoje jazykové znalosti. Všetky potrebné informácie a prihlasovací formulár nájdu záujemcovia na oficiálnej hokejovej stránke mesta Košice www.hokej.kosice.sk a na webstránke k hokejovej kampani ww.hokej.visit­kosice.eu.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM