Lukáš Zavacký Futbal

Slovensko – Anglicko v Amfiteátri Košice: FOTO čarovnej atmosféry historického zápasu!

Počas futbalového zápasu Majstrovstiev Európy (ME) 2016 vo Francúzsku, Slovensko – Anglicko, to v Amfiteátri Košice skutočne žilo. Naše fotografie vám priblížia atmosféru, ktorá tam panovala.

Ilustračný obrázok k článku Slovensko – Anglicko v Amfiteátri Košice: FOTO čarovnej atmosféry historického zápasu!
Foto: Lukáš Zavacký / Zdroj: Dnes24.sk

Prvé vystúpenia slovenskej reprezentácie na záverečnom turnaji ME, konkrétne v základnej skupine, sú za nami a s veľkou pravdepodobnosťou sa celok našej krajiny dostane aj do osemfinále. Síce zaváhal s Walesom, no následne porazil Rusko a remizoval s veľkým favoritom, Anglickom.

Čítajte tiež: Futbalový sviatok začína i v Amfiteátri Košice: Slovenský dres budú obliekať naše dve želiezka v ohni!

Úžasné prostredie vládlo v Amfiteátri Košice na stretnutí s tímom z kolísky futbalu. „Je to iné, ako si ho pozrieť pred televízorom. Neľutujem, že som sem prišiel a určite dôjdem aj na ďalšie duely, ak, samozrejme, postúpime ďalej,“ vyjadril sa návštevník Lukáš.

Okrem divákov z metropoly východu sem zavítalo i niekoľko osobností. Jednou z nich bol Ady Hajdu, ktorý tesne pred začiatkom privítal ľudí a následne si spolu s nimi užil neopakovateľný zážitok. Presvedčte sa sami. Prinášame zábery pred úvodným výkopom a okamžite po ňom.

Chcete vedieť, čo je v košickom športe nové, aké udalosti sa pripravujú alebo prečítať si o ňom rôzne zaujímavosti? Pridajte sa do facebookovej skupiny v tomto odkaze a nič podstatné vám už nikdy neunikne.

Môže vás zaujímať:

Výborná atmosféra v Amfiteátri Košice na zápase Slovenska
11
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie