Rôzne Správy

Spoločne pre región: Unikátny projekt rozdelí 13 500 eur

Grantový program prerozdelí tisíce eur na podporu verejnoprospešných komunitných projektov na východe Slovenska. Čítajte viac.

Ilustračný obrázok k článku Spoločne pre región: Unikátny projekt rozdelí 13 500 eur
Zdroj: Dnes24.sk

Grantový program Spoločne pre región opätovne rozdelí 13 500 eur na podporu verejnoprospešných komunitných projektov na východnom Slovensku. O grant sa môžu uchádzať neziskové organizácie a miestne samosprávy z Košického a Prešovského samosprávneho kraja, v ktorých aktívne pôsobia zamestnanci U. S. Steel Košice a jeho dcérskych spoločností.

Granty v maximálnej výške 2500 eur podporia inovatívne projekty zvyšovania bezpečnosti vo všetkých oblastiach života, zmysluplné voľnočasové aktivity pre deti a mládež, ako aj environmentálne a vzdelávacie aktivity. Uzávierka prijímania žiadostí o príspevok je 16. januára 2017.

„Program Spoločne pre región je unikátnym projektom, pretože v ňom nejde len o poskytnutie našej finančnej podpory, ale aj o zapojenie a spoluprácu našich zamestnancov s inými organizáciami. Som hrdý, keď vidím, ako dobrovoľne prispievajú a pracujú pre dobrú vec,“ povedal pri otvorení jubilejného 10. ročníka programu prezident U. S. Steel Košice Scott Buckiso.

Foto: Ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM