TAKTO dopadli komunálne voľby v obciach Košického okresu: Kto sa stal starostom?

Menšie obce postupne zverejňujú výsledky komunálnych volieb. Pozrite si, kto sa stal starostom.

Aktualizované
Ilustračný obrázok k článku TAKTO dopadli komunálne voľby v obciach Košického okresu: Kto sa stal starostom?
Foto: Peter Handzuš

Bačkovík

František Korečko

NEKA

Baška

Ján Serbin

KDH, MOST-HÍD

Belža

Ondrej Pravda

SMER-SD

Beniakovce

Miroslav Halás

ŠANCA

Bidovce

Pavol Azari

NEKA

Blažice

Juraj Gmitro

NEKA

Bočiar

Elena Szabóová

NEKA

Bohdanovce

Marta Gamrátová

SMER-SD

Boliarov

František Hlavatý

SMER-SD

Budimír

Vojtech Staňo

Smer-SD

Bukovec

Lýdia Mikulová

NEKA

Bunetice

Peter Taiš

SMER-SD

Buzica

Jozef Mohňanský

SMK-MKP

Cestice

Róbert Grešo

SMER-SD

Čakanovce

Emil Imro

SMER-SD

Čaňa

Michal Rečka

Smer-SD

Čečejovce

Lukáš Macák

NEKA

Čižatice

Stanislav Matta

NEKA

Debraď

Adrianna Gergely Papp

SMK-MKP

Drienovec

Tibor Kočiš

NEKA

Družstevná pri Hornáde

Ján Juhás

KDH, SPOLU

Ďurďošík

Iveta Hadašová

KDH

Ďurkov

Ondrej Valik

NEKA

Dvorníky – Včeláre

Csaba Simkó

SMK-MKP

Geča

Patrik Rusňák

Smer-SD

Gyňov

Denisa Vargová

SMER-SD

Hačava

Peter Gábor

NEKA

Háj

Július Farkas

MOST-HÍD

Haniska

Miloš Barcal

NEKA

Herľany

Slavomír Rusnák

NEKA

Hodkovce

Gabriel Sobota

NEKA

Hosťovce

Tibor Béres

SMK-MKP

Hrašovík

Renáta Demková

NEKA

Hýľov

Júlia Kočíková

KDH

Chorváty

Karol Köteleš

NEKA

Chrastné

Štefan Hudáček

NEKA

Janík

Július Begala

Jasov

Marián Dzurík

Slovensko do toho!

NEKA

Kalša

Gabriela Ivaňáková

SMER-SD

Kecerovce

Miroslav Galas-Zaufal

Smer-SD

Kecerovský Lipovec

Emil Ondrík

Smer-SD

Kechnec

Jozef Konkoly

NEKA

Kokšov – Bakša

Mikuláš Hudák

Smer-SD

Komárovce

Marián Bužický

NEKA

Kostoľany nad Hornádom

Anton Medvec

NEKA

Košická Belá

Jozef Petkač

KDH, OĽANO, SaS, NOVA

Košická Polianka

Marta Petrilová

SMER-SD

Košické Oľšany

Slavomír Horváth

SNS

Košický Klečenov

Michal Kmec

SMER-SD

Kysak

Ľubomír Krajňák

KDH

Malá Ida

Jana Kallová

NEKA

Malá Lodina

Adriána Fečková

KDH

Medzev

Matej Smorada

NEKA

Milhosť

Štefan Nagy

SMK-MKP, KDH

Mokrance

Mária Lacková

NEKA

Mudrovce

Iveta Horvathová

SMER-SD

Nižná Hutka

Iveta Vasilenková

SNS

Nižná Kamenica

Miroslav Líška

NEKA

Nižná Myšľa

Miroslav Sisák

NEKA

Nižný Čaj

Monika Obšitošová

SMER-SD

Nižný Klátov

Gabriela Staníková

NEKA

Nižný Lánec

Július Kovács

SMK-MKP

Nová Polhora

Anton Šimčák

SMER-SD

Nováčany

Ján Štrbík

NEKA

Nový Salaš

Andrea Michalková

NEKA

Obišovce

Mária Baboľová

NEKA

Olšovany

František Marcin

SMER-SD, SNS, Most-Híd

Opátka

Martin Müller

NEKA

Opiná

Imrich Taiš

SMER-SD

Paňovce

Rozália Juhászová

NEKA

Peder

Jozef Holečko

NEKA

Perín – Chym

Ladislav Molnár

Most-Híd

Ploské

František Petro

SMER-SD

Poproč

Iveta Komorová Hiľovská

NAJ

Rákoš

Igor Antoni

NEKA

Rankovce

Stanislav Hada

SRK

Rešica

František Bodnár

Most-Híd, SMK-MKP

Rozhanovce

Viktor Gazdačko

KDH, SZS, NOVA, SAS, OĽANO, Zmena zdola, DÚ

Rudník

Oľga Kormošová

NEKA

Ruskov

Peter Smrčo

NEKA

Sady nad Torysou

Iveta Tomková

NEKA

Seňa

Marcela Gallová

SMER-SD

Slančík

Ján Bačo

NEKA

Skároš

Ľubomír Vranka

Smer-SD

Slančík

Ján Bačo

NEKA

Slanec

Jozef Bela

NEKA

Slanská Huta

Martina Urbanová

NEKA

Slanské Nové Mesto

Milan Diheneščílk

SMER-SD

Sokoľ

Ľuboš Šuca

ŠANCA

Sokoľany

František Beregszászi

NEKA

Svinica

Ľubomír Šimko

NEKA

Šemša

Martin Köver

SMER-SD

Štós

Anton Imling

NEKA

Trebejov

Štefánia Cibuľáková

KDH

Trsťany

Rudolf Pupala

NEKA

Trstené pri Hornáde

Matej Kočiš

NEKA

Turňa nad Bodvou

Atila Oravecz

Most-Híd

Turnianska Nová Ves

János Koleszár

SMK-MKP

Vajkovce

Róbert Čorba

SMER-SD

Valaliky

Štefan Petrík

KDH

Veľká Ida

Peter Nagy

NEKA

Veľká Lodina

Ján Lukáč

SPOLU

Vtáčkovce

Gabriela Gáborová

PS

Vyšná Hutka

Agáta Nosáľová

NEKA

Vyšná Kamenica

Ján Mikloľ

SMER-SD

Vyšná Myšľa

Marek Habina

KDH

Vyšný Čaj

Vincent Borovský

SMER-SD

Vyšný Klátov

Ondrej Jusko

SNS

Vyšný Medzev

Róbert Nálepka

NEKA

Zádiel

Július Nehoda

Most-Híd

Zlatá Idka

Roman Beličák

NEKA

Žarnov

Ján Kulcsár

SMK-MKP

Ždaňa

Ján Kokarda

NEKA

Zdroj: kosice.dnes24.sk