Alexandra Kolínská Rôzne

Táto FOTKA z Košického kraja boduje: Podvečer sa podarilo cvaknúť pozoruhodný záber!

K letu bezpochyby patrí aj zachytávanie spomienok a zážitkov na telefóny, či foťáky. Niektorým sa však podaria vskutku obdivuhodné zábery. Ak máte podobné, môžete sa aj vy zapojiť do celoslovenskej súťaže.

Ilustračný obrázok k článku Táto FOTKA z Košického kraja boduje: Podvečer sa podarilo cvaknúť pozoruhodný záber!
Zdroj: Dnes24.sk

Prvý mesiac prázdnin je už za nami, no nič ešte nekončí. Tak, ako k letu patria slnečné dni a oddych, mnohí si svoje zážitky a spomienky zachytávajú foťákom či mobilom. Aj v Košickom kraji sa určite máme čím pýšiť. A práve túto pýchu a osobitosť svojho regiónu môžete ukázať na svojich fotografiách.

Fotku poslal do súťaže aj autor až z Českej republiky – Radim Kopec. Na prvý pohľad príjemná fotografia Spišskej Novej Vsi nesie názov Podvečerná.

Dostala už viacerých, keďže tomuto záberu sa podarilo získať zatiaľ najviac hlasov. Parádne zábery sa však podarilo zachytiť aj Slovákom, pozrite si ich vydarené zábery v našej galérii.

Ak sa vám niektorá z fotiek mimoriadne páči, môžete jej pridať hlas TU.

Krajší deň vám zaručene urobia aj zábery z Vysokých Tatier, no nevynechajte ani tie najzaujímavejšie z celého Slovenska.

Súťaž sme spustili s našim partnerským webom ephoto a hrá sa naozaj o super ceny. Téma je rozsiahla, preto do súťaže môžete posielať fotografie, ktoré zachytávajú prírodné krásy vášho okolia, život vo vašom regióne/meste, alebo zaujímavosti, ktoré ho charakterizujú. Pravidlá súťaže a hlasovania nájdete tu. Termín pre pridávanie fotografií do súťaže platí do 31.08.2015.

Parádne zábery z nášho kraja: Kochajte sa aj vy!
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie