Eva Mikulová Rôzne

Tipy na víkend: Burza, ochutnávky, ale i rally – stačí si len vybrať

Babie leto končí, ale víkend bude opäť bohatý na rôzne akcie. Deti poteší vystúpenie populárnej detskej kapely Paci Pac a tých starších český herec Miloslav Donutil.

Ilustračný obrázok k článku Tipy na víkend: Burza, ochutnávky, ale i rally – stačí si len vybrať
Zdroj: Auto Sport Foto

Festival svetových destilátov

Už po druhý raz zavíta jedinečný festival svojho druhu do Košíc. V priestoroch Spoločenského pavilónu sa stretnú najlepší distribútori zo Slovenska, Čiech a Maďarska, ktorí vás presvedčia o tom, že destiláty sa dajú degustovať na úrovni. 

Kedy: piatok 19. október od 15,00 do 22,00 hodiny

Zimná burza

Máte skrine plné nepotrebných šiat a obuvi? Tak neváhajte a príďte na zimnú burzu do kultúrneho domu v Barci. Organizátori pripomínajú, že zvlášť sa budú tešiť na ponuku detského a tehotenského oblečenia, obuv, odrážadlá, šport.potreby, nosiče a hračky.

Kedy: sobota 20. október od 9,00 do 13,00 hodiny

Miroslav Donutil: One man show

Miroslav Donutil… Treba viac slov? Veď, kto by tohto vynikajúceho herca a skvelého rozprávača nepoznal? Obľúbený český herec sa predstaví vo svojom novom program a svojimi príhodami a ich geniálnym podaním Vás dokáže rozosmiať, fantasticky zabaviť, ohúriť, ba dokonca aj rozplakať. Uvidíte ho v historickej radnici.

Kedy: sobota 20. októbra o 19,00 hodine

Paci pac deťom

Populárna kapela pre deti Paci Pac sa pri príležitosti vydania svojho tretieho albumu už onedlho predstaví v desiatich slovenských mestách v rámci jesenného koncertného turné Paci Pac Deťom. V Košiciach ich uvidíte v spoločenskom centre Aula na Hlavnej ulici 68.

Kedy: nedeľa 21. októbra od 17,00 hodiny

44. ročník Rally Košice

Na súťažné posádky 44. ročníka Rally Košice čakajú dve náročné etapy, ktoré tvorí 13 rýchlostných skúšok. V sobotu 20. októbra posádky absolvujú 1. etapu, a v nedeľu 2. etapu. Súťažná trať je oproti minulému ročníku čiastočne zmenená. Organizátor sa rozhodol o väčšiu kompaktnosť rally a vynechal trate smerom na Herľany a Červenicu.

Kedy: sobota a nedeľa 20. a 21. október

Zdroj: TASR
Zdroj: kosice.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie