Eva Mikulová Správy

Tipy na víkend: Do mesta prišiel cirkus alebo sa naučte tancovať

Ďalší júlový víkend je pred nami a opäť nás v meste čaká množstvo zaujímavých podujatí. Prinášame vám zopár tipov na inšpiráciu.

Ilustračný obrázok k článku Tipy na víkend: Do mesta prišiel cirkus alebo sa naučte tancovať
Zdroj: MČ Košice Západ

Street dance

V Tabačke organizujú pravidelný tanečný workshop pod vedením Mery Dott Hajasovej. Tréningy sú zamerané na precvičenie tela, krokové variácie, ale hlavne na radosť z pohybu a tanca. Predošlé skúsenosti s tancom sú vítané, ale nie potrebné. Tréning začína rozcvičkou a nasleduje nacvičovanie krokov.

Kedy: 12. júl (piatok) od 18,00 hodiny

Beach Plaza Terasa

Na najväčšej pieskovej pláži v meste pred OC Galéria na Terase sa bude počas víkendu konať Východný pohár v plážovom volejbale. Príďte povzbudiť športovcov a užijete si i množstvo zábavy.

Kedy: 12. až 14. júl (piatok až nedeľa)

Letné kino v Amfiku

Filmoví fanúšikovia si opäť môžu užiť romantické sledovanie najväčších kinohitov tohto roku v košickom amfiteatri. Tentokrát budú premietať francúzsku komédiu „Čo sme komu zase urobili.“ Vstupné je 5 eur.

Kedy: 13. júl (sobota) o 21,00 hodine

Cirkus Metropol

Cirkus Metropol rozložil svoje šapitó pri Prachárni. Prevedie vás všetkými oblasťami kultúry a vzdelania, je to encyklopédia zvierat pre deti i pre dospelých, pojazdná zoologická záhrada, ktorá je ľahko dostupná pre širokú verejnosť a približuje cirkusovú literatúru a kultúru živím predstavením bližšie k verejnosti.

Kedy: 12. až 14. júl (piatok až nedeľa) od 18,00 hodiny

Šliapacie káry v Bračianskom parku

Šliapacie káry v Barčianskom parku môžu deti využiť každú sobotu a nedeľu, za priaznivého počasia.

Kedy: 13. a 14. júl (sobota a nedeľa) od 13,00 do 17,00 hodiny

Zdroj: TASR
Zdroj: kosice.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie