Eva Mikulová Rôzne

V predaji sú už cinepassy na tohoročný Art Film Fest

Cinepass je voľnou permanentkou, oprávňujúcou na vstup na všetky verejné predstavenia festivalu v Košiciach. Držiteľ cinepassu má niekoľko výhod a benefitov.

Ilustračný obrázok k článku V predaji sú už cinepassy na tohoročný Art Film Fest
15
Galéria

27. ročník Art Film Festu sa uskutoční v Košiciach v dňoch 14. – 22. júna 2019 , filmovým nadšencom však už teraz ponúka možnosť zabezpečiť si vstup na všetky jeho premietania a sprievodné akcie. Predpredaj zvýhodnených cinepassov na najväčšie slovenské filmové podujatie sa práve začal.

Až 5 aktívnych rezervácií

Cinepass je voľnou permanentkou, oprávňujúcou na vstup na všetky verejné predstavenia festivalu v Košiciach. Okrem toho, že ušetrí čas, ktorý by návštevníci strávili kúpou jednorazových vstupeniek, má ešte niekoľko ďalších výhod. Zrejme najvýraznejšou z nich je možnosť rezervácie miesta v kinosále.

Každý držiteľ či držiteľka cinepassu môže mať na svojom konte naraz až 5 aktívnych rezervácií, ktoré si môže počas festivalu priebežne dopĺňať. Ak sa dostaví načas, nestane sa, že by mu miesto v kinosále na vybranom filme obsadil niekto, kto sa dostaví skôr. O presných podmienkach a výhodách cinepassu sa môžete dočítať na webstránke festivalu.

V online predpredaji sú viaceré druhy zvýhodnených cinepassov – okrem klasických permanentiek sú to aj študentské cinepassy či cinepassy pre kratší pobyt, pokrývajúce 3 festivalové dni podľa vlastného výberu. Novinkou online predaja sú seniorské cinepassy, ktoré bolo doteraz možné zakúpiť len na mieste.

Po úspechu počas minulého ročníka bude aj tentoraz k dispozícii špeciálny cinepass Klubu priateľov Art Film Festu.

Ten prináša okrem štandardných výhod cinepassu aj celoročný bonus v podobe zľavy na filmové predstavenia v partnerských kinách festivalu – košickom kine Úsmev a bratislavskom kine Film Europe. Cinepassy pre ZŤP a členov filmových klubov budú k dispozícii len na mieste konania festivalu.

Medzinárodný filmový festival Art Film Fest patrí medzi najdôležitejšie domáce filmové podujatia a aj počas svojho 27. ročníka ponúkne množstvo kvalitných filmov v dvoch súťažných a viac ako tucte nesúťažných sekcií. Bohatý program doplnia prednášky a diskusie s tvorcami i odborníkmi z celého sveta, autogramiády, výstavy, koncerty a množstvo ďalších sprievodných akcií.

Zdroj: kosice.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie