Monika Földešiová Iné športy

Cez víkend to bude na východe opäť žiť: Na rade je druhý beachvolejbalový turnaj

Nasledujúci víkend je na programe druhý trebišovský, celkovo ôsmy turnaj Národnej beachvolejbalovej ligy 2013. Jedná sa o národnú súťaž dvojíc v plážovom volejbale, ktorá sa organizuje vo viacerých kategóriách – od úplných amatérov až po samotnú špičku. Zapojte sa aj vy!

Ilustračný obrázok k článku Cez víkend to bude na východe opäť žiť: Na rade je druhý beachvolejbalový turnaj

Najvyššia A kategória je turnajom majstrovstiev SR (séria B SVF). NBL sa hrá v 5 slovenských mestách, všade sa hrajú 4 jej turnaje, z toho 2 zmiešané dvojice, a dvakrát muži, resp. ženy.

Tento víkend sa súťaží práve v dvojiciach muži, resp. ženy, v areáli ZŠ M.R.Štefánika v Trebišove. Prihlásiť sa môžete TU, pozor iba do konca stredy, t.j. 5.6.2013, 23:59. Hrá sa o hodnotné vecné odmeny, o body do národného rebríčka, ale v prvom rade pre skvelú priateľskú atmosféru a pocit, že robíte niečo pre seba ;)

Okrem Trebišova sa NBL 2013 hrá v Skalici, Nitre, Bratislave a Lieskovci pri Zvolene, spolu 20 turnajov na ktorých hráči (iba amatéri!) zbierajú body do rebríčka, aby sa kvalifikovali na finále NBL (tento rok 10.-11.augusta), kde bojujú o titul majstra SR amatérov a prize money vyše 1 000 eur.

V roku 2012 sa zaradil Trebišov hneď medzi najúspešnejšie centrá národnej ligy. Prvý trebišovský turnaj NBL 2013 tiež nezaostal, zúčastnilo sa ho viac dvojíc, než je kapacita jedného dňa.

Termíny trebišovských turnajov NBL 2013
8.6. muži / ženy
30.6. zmiešané dvojice
27.7. muži / ženy

Viac o NBL nájdete tu: http://www.volley-city.sk/nbl/o_lige/

Rýchle správy

Najčítanejšie