Veľký úspech krásnej východniarky: Petra (19) vo finále miss, náhradníčkou je Košičanka, FOTO

Medzi 12 najkrajších žien sa dostala len jedna východniarka! Petra Varaliová zabojuje o korunku krásy s číslom 6.

Lenka Fedorová

Riaditeľka prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková v posledný januárový deň oznámila finálovú dvanástku dievčat, ktoré tento rok zabojujú o korunku krásy.

Medzi TOP 12 sa dostala len jedna východniarka. Je ňou 19-ročná Petra Varaliová z Bardejova, ktorá bude súťažiť pod číslom 6.

Aj keď sa medzi tohtoročné finalistky dostala len jedna východniarka, organizátori mysleli aj na náhradníčku. Práve ňou sa stala 22-ročná Zuzana Liščinská z Košíc.

„Mám pocit, že sa neboja tak, ako dievčatá v predošlých ročníkoch. Na semifinále ich podľa mňa veľmi dobre pripravilo, že museli už pri prihlásení poslať videovizitku, v ktorej priblížili svoju motiváciu, prečo by chceli byť v súťaži a povedali niečo o sebe. V semifinále potom nemali problém odpovedať na kameru, vedeli pracovať s mikrofónom a aj na mediálnom tréningu boli výborné,“ povedla na margo súťažiacich Chomisteková.

Čo však Chomistekovú najviac šokovalo? „Jedna z nich nemala problém dokonca ani zaspievať, čo bolo pre mňa takým milým šokom. Keď si predstavím seba v osemnástich rokoch, keď som šla do tejto súťaže, určite by som to nedokázala,“ uviedla.

Finálový večer sa uskutoční 29. apríla tohto roku.

Zdroj: Dnes24.sk