Michal Lendel Krimi

Vražda v košickom byte: Takto podľa polície prebehol desivý incident!

Pri dráme s tragickým koncom zomrel Košičan († 55), ktorého podľa ochrancov poriadku bodla nožom Kateřina (56) po hádke v byte na Terase. Žena bola v minulosti už viackrát súdne trestaná.

Ilustračný obrázok k článku Vražda v košickom byte: Takto podľa polície prebehol desivý incident!
Zdroj: Webnoviny.sk

Muži zákona obvinili z obzvlášť závažného zločinu vraždy 56-ročnú Kateřinu z Košíc, ktorá bola v minulosti už 5-krát súdne trestaná. Podľa polície žena v sobotu popoludní v byte na Kysuckej ulici usmrtila 55-ročného Košičana.

„Muža, ktorý s ňou spoločne býval v byte, po požití alkoholických nápojov a po predchádzajúcej hádke nožom bodla do hrudníka. Podľa predbežnej lekárskej správy z pitvy mužovi spôsobila bodné poranenie hrudníka s jednou bodnou ranou v oblasti hrudníka, muž zraneniam na mieste podľahol aj napriek poskytnutej odbornej lekárskej pomoci,“ prezradila košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Obvinená žena bola umiestnená do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ zároveň podal podnet na vzatie obvinenej ženy do väzby. Obvinenej Kateřine hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM