Rôzne

Východniari už nemusia cestovať do Bratislavy či Maďarska: IKEA im doručí tovar do Košíc

Nábytok či doplnky švédskeho obchodného gigantu IKEA sú nepochybne súčasťou mnohých slovenských domácností i kancelárií. Východniari už nemusia za nákupmi cestovať.

Ilustračný obrázok k článku Východniari už nemusia cestovať do Bratislavy či Maďarska: IKEA im doručí tovar do Košíc
Zdroj: FB IKEA

Ak si východniari chceli zariadiť domácnosť, najbližšie to mali do Bratislavy alebo do Budapešti. Svoje služby IKEA rozširuje už aj do Košíc. V snahe byť k zákazníkom čo najbližšie a umožniť im pohodlné nakupovanie a vysoký štandard služieb sa IKEA od 1. marca rozhodla ponúkať možnosť vydvihnutia objednaného tovaru cez službu Klikni a vyzdvihni priamo v Košiciach.

„Dlhodobo vnímame záujem o to, aby bola IKEA prítomná aj na východe Slovenska. Rovnako vieme, že množstvo našich zákazníkov, ktorí nakupujú on-line, je práve z Košíc, Prešova a okolia. Preto sme sa rozhodli urobiť prvý krok a rozšírili sme našu službu Klikni a vyzdvihni o možnosť vyzdvihnúť si tovar na výdajnom mieste v Košiciach,“ vysvetľuje manažérka obchodného domu.

Jedinou nevýhodou je, že tovar si fyzicky nemôžete pozrieť, no môžete si ho objednať online a následne vyzdvihnúť. Cena za túto službu je 15 eur.

V online obchode nakúpite takmer celý sortiment, ktorý má nábytkársky predajca v ponuke, okrem špecifických produktov ako rastliny, metrový textil či potraviny.

Výdajné miesto sa nachádza na Vodomeračskej ulici 1 v Košiciach, otvorené je v stredu, piatok a v sobotu.

Foto: FB IKEA

Zdroj: kosice.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie