Tlačové správy

Zlaďte si svoj domov on-line

V súčasnosti žijeme v technologicky vyspelej dobe a kto by povedal, že raz budeme nakupovať takmer všetky produkty cez internet. Z pohodlia domova si môžeme objednať potraviny, nábytok, oblečenie... A čo napríklad bytový textil?

Ilustračný obrázok k článku Zlaďte si svoj domov on-line
13
Galéria

Určite si teraz kladiete otázky ako si môžete vybrať napr. záves, keď ste ho v skutočnosti nevideli, nepoznáte kvalitu materiálu z akého je vyrobený a vôbec, ako si máte vybrať z tej obrovskej ponuky na internete.

Značkový bytový textil

Práve bytový textil dotvára štýl vášho príbytku. Dokáže ho zútulniť, rozjasniť či utlmiť a to všetko závisí od použitých materiálov a farieb, ktoré pridávajú na jemnosti, pestrosti a osobitosti celého priestoru. Internetový obchod Dekoria.sk, ponúka možnosť zariadiť si celý svoj domov a pritom všetko nájdete na jedinom mieste. Textilné produkty na mieru, originálne bytové dekorácie a mnoho inšpirácií interiérov, názorných ukážok, ako to môže v skutočnosti vyzerať aj u vás doma. Dekoria nie je len e-shop, je to poradca, akého nenájdete v žiadnej inej predajni na Slovensku.

Ušetríte čas, ale aj peniaze

Nikto vás netlačí do nákupu alebo vám nepozerá cez plece, máte neobmedzený čas na výber zo širokej škály produktov, ktorú určite neuvidíte v kamennom obchode. Podľa vašich potrieb si “vyklikáte“ aj tie najmenšie detaily a súčasne vidíte konečnú sumu objednávky, hoci aj šitej na mieru. Okrem toho, že šetríte čas, šetríte aj vaše peniaze a v prípade nejasností sa môžete spoľahnúť na zákaznícku podporu, ktorá pristupuje ku každému klientovi a jeho potrebám individuálne. Všetko je to predsa o klientovi! Spôsob, akým žije, pohľad na svet, typ osobnosti…To všetko sa odráža vo výbere bytových dekorácií a celkovom dizajne interiéru.

Výber pre každého

Či preferujete jemné farby, alebo ste naopak milovníkom kontrastov – pre každého máme riešenie. Skúsenosti tisícok spokojných klientov v 15 krajinách Európy hovoria za všetko. Staňte sa aj vy s Dekoriou profesionálom a nenechajte žiadne veci na náhodu. Poskytujeme odosielanie bezplatných vzoriek tkanín pre každého klienta. Ak chcete dosiahnuť dokonalú spokojnosť s odtieňom, kvalitou materiálu, vzorom alebo si len chcete byť na 100% istý svojim výberom, využite túto možnosť. V e-shope Dekoria.sk sa aj vy stanete dizajnérom.

Dekoria.sk: Vlastný design pohodlne cez internet
13
Galéria

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Dekoria.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie