Rôzne Správy

Zrelaxujte počas voľna: Top podujatia predsviatočného víkendu v Košiciach

Blíži sa ďalší víkend, avšak nenechajte sa vyčerpať predsviatočným zhonom. Tu sú naše tipy, kde sa vybrať za oddychom či príjemnou zábavou.

Ilustračný obrázok k článku Zrelaxujte počas voľna: Top podujatia predsviatočného víkendu v Košiciach
Zdroj: TASR

AKO ŠUŠTÍ JESEŇ

28. októbra 2016, Knižnica pre mládež

Knižnica pre mládež mesta Košice si pre školákov pripravila zábavný program, ktorý ponúka čítanie strašidelných príbehov, výrobu masiek, tvorivé dielne a veľký halloweensky karneval s divadielkom, ujom Ľubom a muzikantom Jankom Hrubovčákom.

BRICKLANDIA – VÝSTAVA Z LEGOKOCIEK

28. – 31. decembra 2016 o 14:00, Kultúrne centrum KSK

Zažite jedinečný svet rôznorodých scenérií plný farieb a fantázie. Nenechajte si ujsť si z Lega postavené veľké mesto, vlakové koľajisko, útok pirátov na pevnosť i westernové mestečko.

OD IHLY PO ŠIJACÍ STROJ

Do 30. októbra 2016, Východoslovenské múzeum v Košiciach

Zaujímajú vás dejiny krajčírov a obchodníkov? Príďte sa pozrieť na vernisáž výstavy Od Ihly po šijací stroj! Aktuálne vo Východoslovenskom múzeu v Košiciach.

LE JARDIN DES ARTS

29. októbra 2016 o 19:00, Východoslovenská galéria

Metropola východu je dejiskom festivalu, na ktorom sú stredobodom pozornosti nielen umelci zo Slovenska. Najbližšie sa predstaví na koncerte Le Jardin des Arts z Maďarska.

FC LOKOMOTÍVA KOŠICE – FC VSS KOŠICE

30. októbra 2016 o 14:30, Štadión Družstevná pri Hornáde

Veľké derby dvoch mestských rivalov – Lokomotívy a VSS. Kto zo súboja vyjde ako víťaz? Miernym favoritom bude druhý spomenutý tím, ale všetko je otvorené.

ELÁN TOUR 2016 – ŽIVÝCH NÁS NEDOSTANÚ

30. októbra 2016 o 18:00, Steel Aréna

Najpopulárnejšia slovenská kapela Elán sa rozhodla vrátiť na veľké pódium aj v Košiciach. Podujatie nesie názov Živých nás nedostanú, čo odkazuje na to, že po dlhých desiatkach rokov speváci zvládajú hrávať úžasné koncerty.

Svetlonosy v Mestskom parku

30. október 2016 o 14:00, Mestský park pri fontáne

Nenechajte si ujsť premiérový Festival svetlonosov, ktorý prinesie do Mestského parku jedinečnú atmosféru. Strašidelné kostýmy, tekvice i maľovanie na tvár nebudú to jediné, čo poteší vaše ratolesti.

Týždeň duchov v zoo

Do 31. októbra 2016, Zoo Košice

Ak ste ešte nenavštívili košickú zoo, teraz máte jedinečnú šancu zažiť v nej parádnu akciu. Návštevníci v halloweenskom kostýme budú mať šancu uspieť v súťaži o najstrašidelnejší kostým. Na želanie vám v Zoo namaľujú tvár, vyrežete si tekvicovú zubatú hlavu a potom sa môžete s vlastným lampiónom vydať na večerný sprievod areálom.

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM