Eva Mikulová Správy

Chcete mať stánok na vianočných trhoch? Na podanie prihlášky máte už len pár dní, FOTO

Vianočné trhy v Košiciach začnú 1. decembra a s malou prestávkou počas Vianoc, budú trvať do 6. januára 2020.

Ilustračný obrázok k článku Chcete mať stánok na vianočných trhoch? Na podanie prihlášky máte už len pár dní, FOTO
22
Galéria

Už len pár dní majú záujemcovia o predaj na vianočných trhoch na podanie prihlášky na magistrát. Uzávierka je 11. októbra 2019.

Ako informuje mesto na svojej oficiálnej stránke. Vianočné trhy na Hlavnej ulici sa budú konať od 1. decembra do 23.decembra 2019 a od 26. decembra 2019 do 6. januára 2020. Povinná otváracia doba bude od 10,00 do 20.00 hodiny.

Organizátorom vianočných trhov je Mesto Košice.

Záujemcovia o predaj musia splniť všetky podmienky mesta, ktoré sú uvedené vo Všeobecno záväznom nariadení (VZN) a nájdu ho tiež na stránke mesta.

Punč len primátorský

Na trhoch sa môžu predávať mäsové špeciality, bezmäsité špeciality, víno, medovinu a suveníry.

Predaj punču a jeho napodobenín je zakázaný! Opäť sa bude predávať len oficiálny primátorský punč a výťažok z jeho predaja bude rozdelený na charitu.

V kategórii týkajúceho sa občerstvenia je predaj možný zo stánkov Mestských lesov Košice, a. s. alebo z vlastných drevených uzamykateľných stánkov, ktoré musia byť umiestnené priamo na dlažbe – nie na podvozku.

V kategórii suvenírov je predaj možný výlučne zo stánkov Mestských lesov a stánkov, ktoré poskytne organizátor. Pri výbere predajcov budú preferovaní výrobcovia a sortiment s vianočnou tematikou.

Sortiment, rozmiestnenie a počet stánkov je v kompetencii organizátora vianočných trhov.

Rýchle správy

Najčítanejšie