Dôležitý prehľad pre každého poriadneho fanúšika futbalu v regióne: KOMPLETNÝ ROZPIS jarnej časti v kocke!

V marci sa pre nižšie ligy rozbieha jarná časť futbalovej sezóny 2014/2015. Pozrite si rozpis zápasov svojho srdcového klubu z Košíc a okolia.

Alexandra Kolínská
Ilustračný obrázok k článku Dôležitý prehľad pre každého poriadneho fanúšika futbalu v regióne: KOMPLETNÝ ROZPIS jarnej časti v kocke!
Foto: Slávka Kellová

Nielen futbalisti tímu MFK Košice mali pauzu po jesennej časti. Okrem tímov Fortuna ligy aj družstvá z nižších súťaží si trochu oddýchli, no jarná časť už klope na dvere. Pozrite si rozpis zápasov mužstiev z Košíc a okolia.

I. Trieda dospelí MFZ KE

  • 12.04.2015 15:30 Slávia TU Košice – ZKŠ Poľov
  • 12.04.2015 15:30 TJ Mladosť Kavečany – FK Košická Belá
  • 12.04.2015 15:30 CF Athletico Košice (B) – CF Athletico Košice (A)
  • 12.04.2015 15:30 FK Košice – Barca* – MFK Košice – Krásna
  • 19.04.2015 10:30 MFK Košice – Krásna – CF Athletico Košice (B)
  • 19.04.2015 15:30 FK Košická Belá – ZKŠ Poľov
  • 19.04.2015 16:00 FK Košice – Barca* – Slávia TU Košice
  • 19.04.2015 16:00 CF Athletico Košice (A) – TJ Mladosť Kavečany
  • 26.04.2015 16:00 Slávia TU Košice – FK Košická Belá
  • 26.04.2015 16:00 ZKŠ Poľov – CF Athletico Košice (A)
  • 26.04.2015 16:00 TJ Mladosť Kavečany – MFK Košice – Krásna
  • 26.04.2015 16:00 CF Athletico Košice (B) – FK Košice – Barca*
  • 03.05.2015 15:30 FK Košická Belá – CF Athletico Košice (A)
  • 03.05.2015 16:00 ZKŠ Poľov – MFK Košice – Krásna
  • 03.05.2015 16:30 CF Athletico Košice (B) – Slávia TU Košice
  • 03.05.2015 16:30 TJ Mladosť Kavečany – FK Košice – Barca*
  • 10.05.2015 10:30 MFK Košice – Krásna – FK Košická Belá
  • 10.05.2015 16:30 Slávia TU Košice – CF Athletico Košice (A)
  • 10.05.2015 16:30 FK Košice – Barca* – ZKŠ Poľov
  • 10.05.2015 16:30 CF Athletico Košice (B) – TJ Mladosť Kavečany
  • 17.05.2015 15:30 FK Košická Belá – FK Košice – Barca*
  • 17.05.2015 16:00 ZKŠ Poľov – CF Athletico Košice (B)
  • 17.05.2015 17:00 TJ Mladosť Kavečany – Slávia TU Košice
  • 17.05.2015 17:00 CF Athletico Košice (A) – MFK Košice – Krásna
  • 24.05.2015 17:00 Slávia TU Košice – MFK Košice – Krásna
  • 24.05.2015 17:00 FK Košice – Barca* – CF Athletico Košice (A)
  • 24.05.2015 17:00 CF Athletico Košice (B) – FK Košická Belá
  • 24.05.2015 17:00 TJ Mladosť Kavečany – ZKŠ Poľov
  • 31.05.2015 10:30 MFK Košice – Krásna – FK Košice – Barca*
  • 31.05.2015 15:30 FK Košická Belá – TJ Mladosť Kavečany
  • 31.05.2015 16:00 ZKŠ Poľov – Slávia TU Košice
  • 31.05.2015 17:00 CF Athletico Košice (A) – CF Athletico Košice (B)
  • 07.06.2015 16:00 ZKŠ Poľov – FK Košická Belá
  • 07.06.2015 17:00 Slávia TU Košice – FK Košice – Barca*
  • 07.06.2015 17:00 CF Athletico Košice (B) – MFK Košice – Krásna
  • 07.06.2015 17:00 TJ Mladosť Kavečany – CF Athletico Košice (A)
  • 14.06.2015 10:30 MFK Košice – Krásna – TJ Mladosť Kavečany
  • 14.06.2015 15:30 FK Košická Belá – Slávia TU Košice
  • 14.06.2015 17:00 CF Athletico Košice (A) – ZKŠ Poľov
  • 14.06.2015 17:00 FK Košice – Barca* – CF Athletico Košice (B)
  • Pozn. red. – FK Košice – Barca (odstúpené)

I. trieda dospelí ObFZ KE okolie

  • 29.03.2015 15:00 TJ Lokomotíva Ruskov – ŠKO Veľká Ida
  • 29.03.2015 15:00 FK FC Valaliky – TJ Tatran Jasov
  • 29.03.2015 15:00 FK Stavmont Kysak – OFK Košické Oľšany
  • 29.03.2015 15:00 TJ Družstevník Budimír – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde
  • 29.03.2015 15:00 TJ Mokrance – FK Kechnec
  • 29.03.2015 15:00 TJ Štart Svinica – TJ Družstevník Perín
  • 29.03.2015 15:00 TJ AC Jasov – FK Bidovce
  • 05.04.2015 15:30 ŠKO Veľká Ida – TJ AC Jasov
  • 05.04.2015 15:30 FK Bidovce – TJ Štart Svinica
  • 05.04.2015 15:30 TJ Družstevník Perín – TJ Mokrance
  • 05.04.2015 15:30 FK Kechnec – TJ Družstevník Budimír
  • 05.04.2015 15:30 TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – FK Stavmont Kysak
  • 05.04.2015 15:30 FK FC Valaliky – OFK Košické Oľšany
  • 05.04.2015 15:30 TJ Tatran Jasov – TJ Lokomotíva Ruskov
  • 12.04.2015 15:30 TJ Tatran Jasov – ŠKO Veľká Ida
  • 12.04.2015 15:30 TJ Lokomotíva Ruskov – OFK Košické Oľšany
  • 12.04.2015 15:30 FK FC Valaliky – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde
  • 12.04.2015 15:30 FK Stavmont Kysak – FK Kechnec
  • 12.04.2015 15:30 TJ Družstevník Budimír – TJ Družstevník Perín
  • 12.04.2015 15:30 TJ Mokrance – FK Bidovce
  • 12.04.2015 15:30 TJ Štart Svinica – TJ AC Jasov
  • 19.04.2015 16:00 ŠKO Veľká Ida – TJ Štart Svinica
  • 19.04.2015 16:00 TJ AC Jasov – TJ Mokrance
  • 19.04.2015 16:00 FK Bidovce – TJ Družstevník Budimír
  • 19.04.2015 16:00 TJ Družstevník Perín – FK Stavmont Kysak
  • 19.04.2015 16:00 FK Kechnec – FK FC Valaliky
  • 19.04.2015 16:00 TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – TJ Lokomotíva Ruskov
  • 19.04.2015 16:00 OFK Košické Oľšany – TJ Tatran Jasov
  • 26.04.2015 16:00 OFK Košické Oľšany – ŠKO Veľká Ida
  • 26.04.2015 16:00 TJ Tatran Jasov – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde
  • 26.04.2015 16:00 TJ Lokomotíva Ruskov – FK Kechnec
  • 26.04.2015 16:00 FK FC Valaliky – TJ Družstevník Perín
  • 26.04.2015 16:00 FK Stavmont Kysak – FK Bidovce
  • 26.04.2015 16:00 TJ Družstevník Budimír – TJ AC Jasov
  • 26.04.2015 16:00 TJ Mokrance – TJ Štart Svinica
  • 03.05.2015 16:30 ŠKO Veľká Ida – TJ Mokrance
  • 03.05.2015 16:30 TJ Štart Svinica – TJ Družstevník Budimír
  • 03.05.2015 16:30 TJ AC Jasov – FK Stavmont Kysak
  • 03.05.2015 16:30 FK Bidovce – FK FC Valaliky
  • 03.05.2015 16:30 TJ Družstevník Perín – TJ Lokomotíva Ruskov
  • 03.05.2015 16:30 FK Kechnec – TJ Tatran Jasov
  • 03.05.2015 16:30 TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – OFK Košické Oľšany
  • 10.05.2015 16:30 TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – ŠKO Veľká Ida
  • 10.05.2015 16:30 OFK Košické Oľšany – FK Kechnec
  • 10.05.2015 16:30 TJ Tatran Jasov – TJ Družstevník Perín
  • 10.05.2015 16:30 TJ Lokomotíva Ruskov – FK Bidovce
  • 10.05.2015 16:30 FK FC Valaliky – TJ AC Jasov
  • 10.05.2015 16:30 FK Stavmont Kysak – TJ Štart Svinica
  • 10.05.2015 16:30 TJ Družstevník Budimír – TJ Mokrance
  • 17.05.2015 17:00 ŠKO Veľká Ida – TJ Družstevník Budimír
  • 17.05.2015 17:00 TJ Mokrance – FK Stavmont Kysak
  • 17.05.2015 17:00 TJ Štart Svinica – FK FC Valaliky
  • 17.05.2015 17:00 TJ AC Jasov – TJ Lokomotíva Ruskov
  • 17.05.2015 17:00 FK Bidovce – TJ Tatran Jasov
  • 17.05.2015 17:00 TJ Družstevník Perín – OFK Košické Oľšany
  • 17.05.2015 17:00 FK Kechnec – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde
  • 24.05.2015 17:00 FK Kechnec – ŠKO Veľká Ida
  • 24.05.2015 17:00 TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – TJ Družstevník Perín
  • 24.05.2015 17:00 OFK Košické Oľšany – FK Bidovce
  • 24.05.2015 17:00 TJ Tatran Jasov – TJ AC Jasov
  • 24.05.2015 17:00 TJ Lokomotíva Ruskov – TJ Štart Svinica
  • 24.05.2015 17:00 FK FC Valaliky – TJ Mokrance
  • 24.05.2015 17:00 FK Stavmont Kysak – TJ Družstevník Budimír
  • 31.05.2015 17:00 ŠKO Veľká Ida – FK Stavmont Kysak
  • 31.05.2015 17:00 TJ Družstevník Budimír – FK FC Valaliky
  • 31.05.2015 17:00 TJ Mokrance – TJ Lokomotíva Ruskov
  • 31.05.2015 17:00 TJ Štart Svinica – TJ Tatran Jasov
  • 31.05.2015 17:00 TJ AC Jasov – OFK Košické Oľšany
  • 31.05.2015 17:00 FK Bidovce – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde
  • 31.05.2015 17:00 TJ Družstevník Perín – FK Kechnec
  • 07.06.2015 17:00 TJ Družstevník Perín – ŠKO Veľká Ida
  • 07.06.2015 17:00 FK Kechnec – FK Bidovce
  • 07.06.2015 17:00 TJ Družstevník Trstené pri Hornáde – TJ AC Jasov
  • 07.06.2015 17:00 OFK Košické Oľšany – TJ Štart Svinica
  • 07.06.2015 17:00 TJ Tatran Jasov – TJ Mokrance
  • 07.06.2015 17:00 TJ Lokomotíva Ruskov – TJ Družstevník Budimír
  • 07.06.2015 17:00 FK FC Valaliky – FK Stavmont Kysak
  • 14.06.2015 17:00 ŠKO Veľká Ida – FK FC Valaliky
  • 14.06.2015 17:00 FK Stavmont Kysak – TJ Lokomotíva Ruskov
  • 14.06.2015 17:00 TJ Družstevník Budimír – TJ Tatran Jasov
  • 14.06.2015 17:00 TJ Mokrance – OFK Košické Oľšany
  • 14.06.2015 17:00 TJ Štart Svinica – TJ Družstevník Trstené pri Hornáde
  • 14.06.2015 17:00 TJ AC Jasov – FK Kechnec
  • 14.06.2015 17:00 FK Bidovce – TJ Družstevník Perín

II.trieda dospelí ObFZ KE okolie

  • 05.04.2015 15:30 TJ Dvorníky – Včeláre – TJ Partizán ŠM Rudník
  • 05.04.2015 15:30 TJ MARATÓN Seňa – TJ Družstevník Paňovce
  • 05.04.2015 15:30 TJ HORNÁD Ždaňa – TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou
  • 05.04.2015 15:30 TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – OŠK Blažice
  • 05.04.2015 15:30 FK Vyšná Myšľa – TJ Slovan Kecerovce
  • 05.04.2015 15:30 FK Štart Slanská Huta – FK FC Nová Polhora
  • 12.04.2015 15:30 FK Štart Slanská Huta – TJ Dvorníky – Včeláre
  • 12.04.2015 15:30 FK FC Nová Polhora – FK Vyšná Myšľa
  • 12.04.2015 15:30 TJ Slovan Kecerovce – TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster
  • 12.04.2015 15:30 OŠK Blažice – TJ HORNÁD Ždaňa
  • 12.04.2015 15:30 TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou – TJ MARATÓN Seňa
  • 12.04.2015 15:30 TJ Družstevník Paňovce – TJ Partizán ŠM Rudník
  • 19.04.2015 16:00 TJ Dvorníky – Včeláre – TJ Družstevník Paňovce
  • 19.04.2015 16:00 TJ Partizán ŠM Rudník – TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou
  • 19.04.2015 16:00 TJ MARATÓN Seňa – OŠK Blažice
  • 19.04.2015 16:00 TJ HORNÁD Ždaňa – TJ Slovan Kecerovce
  • 19.04.2015 16:00 TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – FK FC Nová Polhora
  • 19.04.2015 16:00 FK Vyšná Myšľa – FK Štart Slanská Huta
  • 26.04.2015 16:00 TJ Dvorníky – Včeláre – FK Vyšná MyšľaDetail
  • 26.04.2015 16:00 FK Štart Slanská Huta – TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster
  • 26.04.2015 16:00 FK FC Nová Polhora – TJ HORNÁD Ždaňa
  • 26.04.2015 16:00 TJ Slovan Kecerovce – TJ MARATÓN Seňa
  • 26.04.2015 16:00 OŠK Blažice – TJ Partizán ŠM Rudník
  • 26.04.2015 16:00 TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou – TJ Družstevník Paňovce
  • 03.05.2015 16:30 TJ Dvorníky – Včeláre – TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou
  • 03.05.2015 16:30 TJ Družstevník Paňovce – OŠK Blažice
  • 03.05.2015 16:30 TJ Partizán ŠM Rudník – TJ Slovan Kecerovce
  • 03.05.2015 16:30 TJ MARATÓN Seňa – FK FC Nová Polhora
  • 03.05.2015 16:30 TJ HORNÁD Ždaňa – FK Štart Slanská Huta
  • 03.05.2015 16:30 TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – FK Vyšná Myšľa
  • 10.05.2015 16:30 TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – TJ Dvorníky – Včeláre
  • 10.05.2015 16:30 FK Vyšná Myšľa – TJ HORNÁD Ždaňa
  • 10.05.2015 16:30 FK Štart Slanská Huta – TJ MARATÓN Seňa
  • 10.05.2015 16:30 FK FC Nová Polhora – TJ Partizán ŠM Rudník
  • 10.05.2015 16:30 TJ Slovan Kecerovce – TJ Družstevník Paňovce
  • 10.05.2015 16:30 OŠK Blažice – TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou
  • 17.05.2015 17:00 TJ Dvorníky – Včeláre – OŠK Blažice
  • 17.05.2015 17:00 TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou – TJ Slovan Kecerovce
  • 17.05.2015 17:00 TJ Družstevník Paňovce – FK FC Nová Polhora
  • 17.05.2015 17:00 TJ Partizán ŠM Rudník – FK Štart Slanská Huta
  • 17.05.2015 17:00 TJ MARATÓN Seňa – FK Vyšná Myšľa
  • 17.05.2015 17:00 TJ HORNÁD Ždaňa – TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster
  • 24.05.2015 17:00 TJ HORNÁD Ždaňa – TJ Dvorníky – Včeláre
  • 24.05.2015 17:00 TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – TJ MARATÓN Seňa
  • 24.05.2015 17:00 FK Vyšná Myšľa – TJ Partizán ŠM Rudník
  • 24.05.2015 17:00 FK Štart Slanská Huta – TJ Družstevník Paňovce
  • 24.05.2015 17:00 FK FC Nová Polhora – TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou
  • 24.05.2015 17:00 TJ Slovan Kecerovce – OŠK Blažice
  • 31.05.2015 17:00 TJ Dvorníky – Včeláre – TJ Slovan Kecerovce
  • 31.05.2015 17:00 OŠK Blažice – FK FC Nová Polhora
  • 31.05.2015 17:00 TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou – FK Štart Slanská Huta
  • 31.05.2015 17:00 TJ Družstevník Paňovce – FK Vyšná Myšľa
  • 31.05.2015 17:00 TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – TJ Partizán ŠM Rudník
  • 31.05.2015 17:00 TJ MARATÓN Seňa – TJ HORNÁD Ždaňa
  • 07.06.2015 17:00 TJ MARATÓN Seňa – TJ Dvorníky – Včeláre
  • 07.06.2015 17:00 TJ HORNÁD Ždaňa – TJ Partizán ŠM Rudník
  • 07.06.2015 17:00 TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – TJ Družstevník Paňovce
  • 07.06.2015 17:00 FK Vyšná Myšľa – TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou
  • 07.06.2015 17:00 FK Štart Slanská Huta – OŠK Blažice
  • 07.06.2015 17:00 FK FC Nová Polhora – TJ Slovan Kecerovce
  • 14.06.2015 17:00 TJ Dvorníky – Včeláre – FK FC Nová Polhora
  • 14.06.2015 17:00 TJ Slovan Kecerovce – FK Štart Slanská Huta
  • 14.06.2015 17:00 OŠK Blažice – FK Vyšná Myšľa
  • 14.06.2015 17:00 TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster – TJ F.C. Zdoba Sady nad Torysou
  • 14.06.2015 17:00 TJ Družstevník Paňovce – TJ HORNÁD Ždaňa
  • 14.06.2015 17:00 TJ Partizán ŠM Rudník – TJ MARATÓN Seňa

III.trieda dospelí ObFZ KE okolie

  • 29.03.2015 15:00 FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici – ŠK Slovan B-Roma
  • 29.03.2015 15:00 FK Nižná Myšľa – TJ Roma Moldava nad Bodvou
  • 29.03.2015 15:00 TJ Slovan Gyňov – TJ Pokrok Zlatá Idka
  • 29.03.2015 15:00 TJ Mladosť Kalša (B) – MFK Rozhanovce
  • 05.04.2015 15:30 ŠK Slovan B-Roma – TJ Mladosť Kalša (B)
  • 05.04.2015 15:30 MFK Rozhanovce – TJ Slovan Gyňov
  • 05.04.2015 15:30 TJ Pokrok Zlatá Idka – FK Nižná Myšľa
  • 05.04.2015 15:30 TJ Roma Moldava nad Bodvou – FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici
  • 12.04.2015 15:30 TJ Roma Moldava nad Bodvou – ŠK Slovan B-Roma
  • 12.04.2015 15:30 FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici – TJ Pokrok Zlatá Idka
  • 12.04.2015 15:30 FK Nižná Myšľa – MFK Rozhanovce
  • 12.04.2015 15:30 TJ Slovan Gyňov – TJ Mladosť Kalša (B)
  • 19.04.2015 16:00 ŠK Slovan B-Roma – TJ Slovan Gyňov
  • 19.04.2015 16:00 TJ Mladosť Kalša (B) – FK Nižná Myšľa
  • 19.04.2015 16:00 MFK Rozhanovce – FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici
  • 19.04.2015 16:00 TJ Pokrok Zlatá Idka – TJ Roma Moldava nad Bodvou
  • 26.04.2015 16:00 TJ Pokrok Zlatá Idka – ŠK Slovan B-Roma
  • 26.04.2015 16:00 MFK Rozhanovce – TJ Roma Moldava nad Bodvou
  • 26.04.2015 16:00 TJ Mladosť Kalša (B) – FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici
  • 26.04.2015 16:00 TJ Slovan Gyňov – FK Nižná Myšľa
  • 03.05.2015 16:30 ŠK Slovan B-Roma – FK Nižná Myšľa
  • 03.05.2015 16:30 FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici – TJ Slovan Gyňov
  • 03.05.2015 16:30 TJ Roma Moldava nad Bodvou – TJ Mladosť Kalša (B)
  • 03.05.2015 16:30 TJ Pokrok Zlatá Idka – MFK Rozhanovce
  • 10.05.2015 15:30 MFK Rozhanovce – ŠK Slovan B-Roma
  • 10.05.2015 15:30 TJ Mladosť Kalša (B) – TJ Pokrok Zlatá Idka
  • 10.05.2015 15:30 TJ Slovan Gyňov – TJ Roma Moldava nad Bodvou
  • 10.05.2015 15:30 FK Nižná Myšľa – FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici
  • 17.05.2015 17:00 ŠK Slovan B-Roma – FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici
  • 17.05.2015 17:00 TJ Roma Moldava nad Bodvou – FK Nižná Myšľa
  • 17.05.2015 17:00 TJ Pokrok Zlatá Idka – TJ Slovan Gyňov
  • 17.05.2015 17:00 MFK Rozhanovce – TJ Mladosť Kalša (B)
  • 24.05.2015 17:00 TJ Mladosť Kalša (B) – ŠK Slovan B-Roma
  • 24.05.2015 17:00 TJ Slovan Gyňov – MFK Rozhanovce
  • 24.05.2015 17:00 FK Nižná Myšľa – TJ Pokrok Zlatá Idka
  • 24.05.2015 17:00 FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici – TJ Roma Moldava nad Bodvou
  • 31.05.2015 17:00 ŠK Slovan B-Roma – TJ Roma Moldava nad Bodvou
  • 31.05.2015 17:00 TJ Pokrok Zlatá Idka – FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici
  • 31.05.2015 17:00 MFK Rozhanovce – FK Nižná Myšľa
  • 31.05.2015 17:00 TJ Mladosť Kalša (B) – TJ Slovan Gyňov
  • 07.06.2015 17:00 TJ Slovan Gyňov – ŠK Slovan B-Roma
  • 07.06.2015 17:00 FK Nižná Myšľa – TJ Mladosť Kalša (B)
  • 07.06.2015 17:00 FK Pokrok vo Vyšnej Kamenici – MFK Rozhanovce
  • 07.06.2015 17:00 TJ Roma Moldava nad Bodvou – TJ Pokrok Zlatá Idka

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk