Filmový festival s tvárou ženy. Predpredaj lístkov začne už čoskoro

27. Medzinárodný filmový festival Art Film Fest predstavil vizuálnu identitu. Je to tvár mladej ženy ako symbol najpočetnejšej profilovej i vekovej skupiny festivalového publika.

Eva Mikulová

Art Film Fest patrí medzi najväčšie slovenské filmové podujatia. Jeho aktuálny 27. ročník ponúkne v dňoch 14. – 22. júna 2019 všetkým filmovým fanúšikom a fanúšičkám bohatý program, kreovaný snímkami z celého sveta, sprevádzanými účasťou ich tvorcov a tvorkýň. Sedemnásť pro­gramových sekcií naplnia stovky diel najrôznejších žánrov.

Chýbať nebude bohatý sprievodný program – hudba, výtvarné umenie či inšpiratívne prednášky a diskusie. Predpredaj vstupeniek na aktuálny ročník festivalu začne 15. apríla 2019

Predstavili nový vizuál

Nový vizuál aktuálneho ročníka je tvárou mladej ženy. Dôraz je akcentovaný na termín a miesto konania festivalu, ktorý sa už po štvrtý raz bude konať v Košiciach.

Grafický návrh pochádza z dielne CODES CREATIVE, spoločnosti, ktorá vytvorila aj nové logo najväčšieho slovenského filmového festivalu. ,,Aktuálny vizuál má v prvom rade komunikovať termín a miesto konania festivalu. Fotografia a grafické výrazové prostriedky slúžia na odkomunikovanie atmosféry Art Film Festu s cieľom osloviť čo najširšie, ale hlavne mladé publikum. Chceme, aby sa festival stal významným bodom na bohatej mape kultúry Slovenska,“ uviedla kreatívna zložka štúdia CODES CREATIVE.

Zdroj: kosice.dnes24.sk