Rôzne Recept na dnes

Hlasujte za svojho favorita aj vy: Ktoré jedlo zo Zemplína je to naj?

Zaslali ste nám svoje návrhy na najobľúbenejšie jedlo zo Zemplína a teraz nastal čas rozhodnúť, ktoré je to absolútne naj. Ovplyvniť svojím hlasom to môžete aj vy.

Ilustračný obrázok k článku Hlasujte za svojho favorita aj vy: Ktoré jedlo zo Zemplína je to naj?
Zdroj: TASR

Aj keď v dnešných časoch spoznávame čoraz väčšmi najrozmanitejšie jedlá z rôznych častí sveta, aspoň z času na čas takmer v každej miestnej kuchyni rozvoniava jedlo, ktoré má svoj pôvod práve na Zemplíne a je pre tento región typické. A mnohí nedajú na takéto „naše jedlá“ dopustiť a musia ich mať na svojom stole pravidelne.

Prostredníctvom portálu Michalovce 24 sme sa rozhodli nájsť to najobľúbenejšie spomedzi obľúbených jedál z nášho regiónu. Na začiatku bola výzva smerom k našim čitateľom podeliť sa o svoje naj takéto jedlo. Spomedzi všetkých návrhov sme vybrali päť, ktoré sa opakovali najčastejšie a zároveň spĺňali podmienku, že sa jedná o jedlo zo Zemplína.

Teraz je to opäť na čitateľoch. Spustili sme totiž online hlasovanie, v ktorom môžete za jedno z týchto 5 jedál zahlasovať. Učiniť tak môžete do stredy 17. júla 2019 9:00 hod. Po tomto termíne oznámime jedlo, ktorému prischne titul najobľúbenejšie jedlo zo Zemplína podľa čitateľov nášho portálu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM