Lukáš Zavacký Správy

Jedinečná príležitosť pre Furčanov: Korčuľovanie v Aréne Sršňov úplne zadarmo

Obyvatelia Furče sa môžu športovo vyžiť aj zabaviť bez toho, aby za to zaplatili. Mestská časť si pre nich pripravila prekvapenie.

Ilustračný obrázok k článku Jedinečná príležitosť pre Furčanov: Korčuľovanie v Aréne Sršňov úplne zadarmo
Zdroj: TASR

Počas zimného obdobia nie je veľa príležitostí na aktivity. Niekto možno rád zájde do posilňovne alebo na jedinú košickú plaváreň, ktorej otváracie hodiny a ceny sme priniesli v našom článku. Tiež sme vás informovali o možnostiach na korčuľovanie v metropole východu za poplatok v tomto odkaze.

Zadarmo ho však môžu mať ľudia z už spomenutého sídliska v Aréne Sršňov na Drábovej ulici 3, a to 29. a 30. decembra 2016 od 13:45 do 14:45 hod., uvádza sa na stránke www.kosice-dh.sk.

Dá sa povedať, že ide o netradičnú vec, keďže štadión sa nachádza na KVP. Všetci rodičia s deťmi sem však môžu prísť počas sobôt od 17:45 do 18:45 hod., no za 3-eurové vstupné. Hala s multifunkčným ihriskom vznikla len tohto roku a využívať ju môžu základné a materské školy, záujemcovia z radov klubov, ale i verejnosť.

Chcete vedieť, čo je v našom športe nové, aké udalosti sa pripravujú alebo prečítať si o ňom rôzne zaujímavosti? Pridajte sa do facebookovej skupiny v tomto odkaze a nič podstatné vám nikdy neunikne.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM