Lukáš Zavacký Futbal

Kompas pravého fanúšika futbalu: Kompletný rozpis jarnej časti v košických okresoch

Futbalový kolotoč sa roztočí už o pár dní. Pripravili sme pre vás kompletný rozpis všetkých súťaží, ktoré sa hrajú v košických okresoch.

Ilustračný obrázok k článku Kompas pravého fanúšika futbalu: Kompletný rozpis jarnej časti v košických okresoch
Zdroj: Dnes24.sk

DOXXbet liga

19. kolo – 5. marca 2016 o 14:30

  • FK Poprad – FC Lokomotíva Košice
  • FC VSS Košice – Partizán Bardejov

20. kolo – 12. marca 2016 o 14:30

  • FC Lokomotíva Košice – FK Spišská Nová Ves
  • MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FC VSS Košice

21. kolo – 20. marca 2016 o 15:00

  • FC Lokomotíva Košice – MFK Tatran Liptovský Mikuláš

22. kolo – 26. marca 2016 o 15:00

  • MŠK Rimavská Sobota – FC Lokomotíva Košice
  • FC VSS Košice – OFK Teplička nad Váhom

TIPOS III. LIGA VÝCHOD

17. kolo – 13. marca 2016 o 10:30

  • FK Krásna – FK Bodva Moldava nad Bodvou
  • 1. FC Tatran Prešov – TJ FK Vyšné Opátske (o 14:30)

18. kolo – 19. marca 2016 o 15:00

  • TJ FK Vyšné Opátske – MŠK Tesla Stropkov
  • MFK Slovan Giraltovce – FK Krásna

19. kolo – 27. marca 2016 o 10:30

  • FK Krásna – TJ FK Vyšné Opátske

20. kolo – 2. apríla 2016 o 15:30

  • TJ FK Vyšné Opátske – ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves
  • MFK Snina – FK Krásna (3. apríla o 15:30)

21. kolo – 10. apríla 2016 o 10:30

  • FK Krásna – MFK Slovan Sabinov
  • Slavoj Trebišov – TJ FK Vyšné Opátske (o 15:30)

22. kolo – 16. apríla 2016 o 16:00

  • TJ FK Vyšné Opátske – TJ Veľké Revištia
  • TJ Rozvoj Pušovce – FK Krásna (17. apríla o 16:00)

23. kolo – 23. apríla 2016 o 19:30

  • FK Bodva Moldava nad Bodvou – TJ FK Vyšné Opátske
  • FK Krásna – FK Družstevník Plavnica (24. apríla o 10:30)

24. kolo – 30. apríla 2016 o 16:30

  • TJ FK Vyšné Opátske – MFK Slovan Giraltovce
  • ŠK Futura – FK Krásna (1. mája o 16:30)

25. kolo – 7. mája 2016 o 16:30

  • TJ FK Vyšné Opátske – ŠK Odeva Lipany
  • FK Krásna – MFK Vranov nad Topľou (8. mája o 10:30)

26. kolo – 15. mája 2016 o 16:30

  • MFK Snina – TJ FK Vyšné Opátske
  • 1. FC Tatran Prešov – FK Krásna

27. kolo – 21. mája 2016 o 17:00

  • TJ FK Vyšné Opátske – MFK Slovan Sabinov
  • FK Krásna – MŠK Tesla Stropkov (22. mája o 10:30)

28. kolo – 28. mája 2016 o 17:00

  • ŠK Odeva Lipany – FK Krásna
  • TJ Rozvoj Pušovce – TJ FK Vyšné Opátske (29. mája o 17:00)

29. kolo – 5. júna 2016 o 17:00

  • ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves – FK Krásna
  • TJ FK Vyšné Opátske – FK Družstevník Plavnica

30. kolo – 12. júna 2016 o 17:00

  • ŠK Futura – TJ FK Vyšné Opátske
  • FK Krásna – Slavoj Trebišov

V. LIGA KOŠICKO-GEMERSKÁ

15. kolo – 27. marca 2016 o 15:00

  • MFK Dobšiná – FK Košická Nová Ves
  • MFK Ťahanovce – TJ Družstevník Čečejovce

16. kolo – 3. apríla o 15:30

  • ŠKO Veľká Ida – MFK Ťahanovce
  • FK Košická Nová Ves – FK Krásnohorské Podhradie

17. kolo – 10. apríla o 15:30

  • OFK Slovan Poproč – FK Košická Nová Ves

18. kolo – 17. apríla o 16:00

  • FK Košická Nová Ves – MFK Ťahanovce

19. kolo – 24. apríla o 16:00

  • MFK Ťahanovce – MFK Dobšiná
  • TJ Družstevník Malá Ida – FK Košická Nová Ves

20. kolo – 30. apríla o 16:30, 1. mája o 16:30

  • FK Krásnohorské Podhradie – MFK Ťahanovce
  • FK Košická Nová Ves – TJ Kokšov-Bakša

21. kolo – 7. mája o 16:30, 8. mája o 16:30

  • FK Gemerská Hôrka – FK Košická Nová Ves
  • MFK Ťahanovce – OFK Slovan Poproč

22. kolo – 15. mája o 16:30

  • FK Košická Nová Ves – FK Tatra Sokoľany
  • TJ Cementár Turňa nad Bodvou – MFK Ťahanovce

23. kolo – 22. mája o 17:00

  • TJ Družstevník Perín – FK Košická Nová Ves
  • TJ Družstevník Malá Ida – MFK Ťahanovce

24. kolo – 29. mája o 17:00

  • FK Košická Nová Ves – TJ Družstevník Čečejovce
  • MFK Ťahanovce – TJ Kokšov-Bakša

25. kolo – 5. júna o 17:00

  • ŠKO Veľká Ida – FK Košická Nová Ves
  • FK Gemerská Hôrka – MFK Ťahanovce

26. kolo – 12. júna o 17:00

  • MFK Ťahanovce – FK Tatra Sokoľany

VI. LIGA MFZ KE

10. kolo – 10. apríla o 15:30

  • TJ Pokrok Zlatá Idka – TJ Mladosť Kavečany
  • CF Athletico Košice – ZKŠ Poľov
  • ŠK Slovan B-Roma – FK Košická Belá
  • TJ Slovan Gyňov – Slávia TU Košice

11. kolo – 17. apríla o 16:00

  • ZKŠ Poľov – TJ Slovan Gyňov
  • Slávia TU Košice – ŠK Slovan B-Roma
  • FC Lokomotíva Košice B – CF Athletico Košice
  • FK Košická Belá – TJ Mladosť Kavečany (o 15:30)

12. kolo – 24. apríla o 16:00

  • TJ Mladosť Kavečany – Slávia TU Košice
  • ŠK Slovan B-Roma – ZKŠ Poľov
  • TJ Pokrok Zlatá Idka – FK Košická Belá
  • TJ Slovan Gyňov – FC Lokomotíva Košice B

13. kolo – 1. mája o 16:30

  • CF Athletico Košice – TJ Pokrok Zlatá Idka
  • Slávia TU Košice – FK Košická Belá
  • ZKŠ Poľov – TJ Mladosť Kavečany
  • ŠK Slovan B-Roma – FC Lokomotíva Košice B

14. kolo – 8. mája o 16:30

  • TJ Pokrok Zlatá Idka – Slávia TU Košice
  • CF Athletico Košice – TJ Slovan Gyňov
  • TJ Mladosť Kavečany – FC Lokomotíva Košice B
  • FK Košická Belá – ZKŠ Poľov (o 15:30)

15. kolo – 15. mája o 16:30

  • FC Lokomotíva Košice B – FK Košická Belá
  • ŠK Slovan B-Roma – CF Athletico Košice
  • TJ Slovan Gyňov – TJ Pokrok Zlatá Idka
  • ZKŠ Poľov – Slávia TU Košice

16. kolo – 22. mája o 17:00

  • Slávia TU Košice – FC Lokomotíva Košice B
  • TJ Pokrok Zlatá Idka – ZKŠ Poľov
  • CF Athletico Košice – TJ Mladosť Kavečany
  • ŠK Slovan B-Roma – TJ Slovan Gyňov

17. kolo – 29. mája o 17:00

  • ŠK Slovan B-Roma – TJ Pokrok Zlatá Idka
  • TJ Slovan Gyňov – TJ Mladosť Kavečany
  • FK Košická Belá – CF Athletico Košice
  • FC Lokomotíva Košice B – ZKŠ Poľov

18. kolo – 5. júna o 17:00

  • CF Athletico Košice – Slávia TU Košice
  • TJ Mladosť Kavečany – ŠK Slovan B-Roma
  • TJ Pokrok Zlatá Idka – FC Lokomotíva Košice B
  • FK Košická Belá – TJ Slovan Gyňov (o 15:30)

Môže vás zaujímať:

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie