Eva Mikulová Správy

Na lety z Košíc si ešte musíme počkať, zákaz civilných letov je opäť predĺžený

Letecká nízkonákladová spoločnosť Wizzair však predáva lety z Košíc už od 2. mája.

Ilustračný obrázok k článku Na lety z Košíc si ešte musíme počkať, zákaz civilných letov je opäť predĺžený
3
Galéria
Foto: Eva Mikulová / Zdroj: kosice.dnes24.sk

Milovníkov cestovania napĺňala optimizmom informácia o tom, že nízkonákladová letecká spoločnosť Wizzair už predáva letenky na svoje lety od 1. mája.

Dokonca v rezervačnom systéme nájdete i let z Košíc do Londýna 2. mája, ktorý si môžete kúpiť. Nerobte to, pretože všetko je inak. Z Košíc určite do Londýna tak skoro nepoletíme.

Lety nebudú

„Prerušenie civilných letov je predĺžené opäť, až do 10. mája 2020. Zatiaľ nie je možné odhadnúť presný dátum, kedy sa lety opäť obnovia,“ informuje letisko Košice na svojej FB stránke.

WizzAir predáva letenky od 1. mája, Ryanair od 15. mája, iní dopravcovia od 22. mája či 1. júna.

To však neznamená, že od 1. mája bude letisko opäť otvorené. Dôležité je nariadenie Ústredného krízového štábu, ktoré v prípade ďalšieho obmedzenia nedovolí letiskám prepravovať cestujúcich.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM