Kultúra

Na Veľkonočný pondelok bude na Západe veselo: Koncerty priamo pod balkónmi

Veľkonočnú atmosféru v najväčšej košickej mestskej časti Západ spestria v pondelok (5. apríla) koncerty pod balkónmi.

Ilustračný obrázok k článku Na Veľkonočný pondelok bude na Západe veselo: Koncerty priamo pod balkónmi
Zdroj: TASR/Ján Krošlák

V lokalite na ulici Petzvalova a v parku na ulici Humenská vystúpi popová formácia Peter Bič Project so špeciálnym hosťom, spevákom rusínskych ľudových piesní Štefanom Štecom.

Koncert je určený pre obyvateľov okolitých bytových domov – publikum sú ľudia v oknách či na balkónoch. Preto prosíme v prípade okoloidúcich, aby dodržiavali všetky dobre známe zásady, mali nasadené respirátory, dodržiavali patričné rozstupy a nezhlukovali sa na jednom mieste,“ informovala mestská časť. V prípade nepriaznivého počasia budú koncerty presunuté na iný termín.

Prvý koncert na Petzvalovej začne o 15.00 h a druhý na Humenskej o 17.00 h. Ide o štvrtú sériu koncertov so známymi umelcami, ktorí pre pandémiu vystúpia priamo pod oknami a balkónmi vybraných medziblokových priestorov a potešia tak ľudí priamo v ich príbytkoch.

Miesta koncertov vyberali ľudia hlasovaním na sociálnej sieti do 1. apríla. V hre bolo sedem lokalít, do hlasovania sa zapojilo takmer 1200 fanúšikov.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: Ilustračné

A je to TU🎸🎶🎻Veľkonočný PONDELOK🎺5.apríl na TERASE s Košice Západ Terasa 👉 15:00 PETZVALOVA ⏰ 17:00 HUMENSKÁ 👈 Koncerty...

Posted by Košice Západ Terasa on Wednesday, March 31, 2021
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM