Neleňošte cez voľné dni doma: Tipy na sobotu a nedeľu v Košiciach

Čo si počať cez tento víkend? Vyrazte si aj von. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na zaujímavé podujatia, ktoré prebehnú v Košiciach.

Lenka Fedorová
Ilustračný obrázok k článku Neleňošte cez voľné dni doma: Tipy na sobotu a nedeľu v Košiciach
Foto: Lenka Fedorová / Zdroj: Dnes24.sk

VEREJNÉ KORČUĽOVANIE

3. februára 2018 o 15:00 – 16:15, Aréna Sršňov

Polročné vysvedčenie majú deti za sebou. Prečo si nespríjemniť voľné dni športovaním? Doprajte im pohyb a vezmite ich na verejné korčuľovanie do Arény Sršňov.

SEVERNEJŠIE AKO NA SEVERE – NÓRSKO

3. februára 2018 o 08:00 – 19:45, Verejná knižnica Jána Bocatia

Nórsko je nádherná krajina, ktorá ponúka množstvo lákadiel a púta pozornosť hlavne svojou nádhernou, na mnohých miestach ľuďmi nedotknutou prírodou. Túto jedinečnú krajinu priblíži zaujímavá výstava vo Verejnej knižnici Jána Bocatia.

HC KOŠICE – HK NITRA

4. februára 2018 o 17:00, Steel Aréna

HC Košice sa v nedeľu stretnú na ľade s HK NITRA. Príďte podporiť domáci tím a ukázať, kto má najlepších hokejových fanúšikov!

NEŘEŽ TRIO

4. februára 2018 o 19:00, Kasárne/Kulturpark

4. februára tohto roku sa do Kasární/Kulturparku vráti česká folková skupina Neřež. Tá sa v metropole východu predstaví počas svojho slovenského turné k 20. narodeninám. Do Košíc zavíta v trojčlennom zložení, ktoré budú tvoriť Zdeněk Vřešťál (spev, gitara), Vít Sázavský (spev, gitara, viola) a Miloš Klápště (kontrabas).

FENOMÉN IGRÁČEK

Do 28. februára 2018 o 09:00 – 17:00, Slovenské technické múzeum

Súčasťou zaujímavej výstavy budú dve unikátne osobnosti z dielne Miroslava Svobodu. Tešiť sa môžete na cestovateľa, slovenského rodáka M. Beňovského a matematika, vedca a vynálezcu J. M. Petzvala.

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk