Nenechajte si ujsť najlepšie košické akcie: Prehľad podujatí na aktuálny týždeň

Relaxu nikdy nie je dosť, čo tak si vyraziť do mesta? Prinášame vám prehľad zaujímavých akcií, ktoré by vám tento týždeň nemali uniknúť.

Lenka Fedorová
Ilustračný obrázok k článku Nenechajte si ujsť najlepšie košické akcie: Prehľad podujatí na aktuálny týždeň
Zdroj: TASR

LEN SI POSPI MILÁČIK

20. februára 2017 o 19:30, Divadlo Grand

Predstavenie ponúka jedinečnú príležitosť vidieť známych slovenských hercov a herečky, ako Dianu Mórovú, Jána Koleníka, Tomáša Maštalíra, Jozefa Vajdu, Zuzanu Šebovú, ako aj Mariána Labudu ml.

KRÁĽOVNÁ ALŽBETA A MÓDA

Do 2. apríla 2017, Východoslovenské múzeum v Košiciach

Bavorská princezná, česká a uhorská kráľovná, rakúska cisárovná a tiež manželka cisára Františka Jozefa I. To všetko vystihuje Alžbetu Bavorsku, známu tiež ako cisárovnú Sissi.

JEDLIČKA 2017 – ROCK & ROLL NIGHT

21. februára 2017 o 21:00, V-Klub

Či už máte po skúškach alebo vás ešte niektoré čakajú, odreagovať sa a vypnúť hlavu prospeje vždy. Jednou z možností je vybrať sa na najväčšiu párty košických vysokoškolákov, ktorá je známa viacerými stagemi, skvelou hudbou a dynamickou atmosférou. Párty na Jedličke aj tento rok otvorí letný semester vo veľkom štýle.

BON JOVI REVIVAL

24. februára 2017 o 20:00, ROCK HELL

Bon Jovi Revival je známa kapela, ktorá hrá vlastné a prevzaté songy prevažne od skupiny Bon Jovi. Jej leader sa v minulosti v médeiách ukázal ako skvelý imitátor Bon Joviho, a tak mu kamarátí pomohli vytvoriť zoskupenie, s ktorým dnes koncertuje.

HC KOŠICE – HC NOVÉ ZÁMKY

26. februára 2017 o 17:00, Steel Aréna

HC Košice opäť svojich fanúšikov pozývajú na domáci zápas proti HC Nové Zámky. Príďte podporiť domáci tím a ukážte, kto má najlepší Fanklub!

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame