Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Aktuálny víkend v Michalovciach a jeho lákadlá: Na ktoré si vyrazíte vy?

Ďalší aprílový víkend je už tu a v našom meste ponúka aj viaceré lákavé podujatia. My sme z nich zostavili výber našich tipov. Čo radíme zažiť?

Ilustračný obrázok k článku Aktuálny víkend v Michalovciach a jeho lákadlá: Na ktoré si vyrazíte vy?
Zdroj: TASR

Dubček

21. 4. 2018 o 17:45 hod., Kino Centrum, Michalovce

Eufória z pocitu slobody, viera, že sa napravia chyby minulosti, presvedčenie, že sa Československo zmení na demokratickú krajinu a ľudia budú slobodní. Na čele mnohých významných spoločenských zmien stál koncom 60-tych rokov 20. storočia Alexander Dubček. Charizmatický štátnik s dobráckym úsmevom, ktorý vzbudzoval v ľuďoch nádej, že začnú konečne slobodne dýchať.

Disco párty

21. 4. 2018, Fabrik live, Michalovce

Ak máte chuť na tanečnú atmosféru a disco hity, môžete zavítať do podniku Fabrik live. Chystá sa tam netradičná párty, pri ktorej vás bude sprevádzať dídžej Robint.

Hádzaná

22. 4. o 9:30 a 11:30 hod., Chemkostav aréna, Michalove

Príďte povzbudiť michalovské hráčky HK Iuventa, ktoré v nedeľu odohrajú dva zápasy. Prvý začne o 9:30 hod. a na ďalší zápas sa môžete prísť pozrieť o 11:30 hod. O protivníkovi michalovských hádzanárok sa ešte rozhodne, či to bude HC Sporta Hlohovec alebo HKM Šurany.

Pepík

22. 4. 2018 o 17:45 hod., Kino Centrum, Michalovce

A takto to má aj hlavný hrdina filmu. Pepa (Michal Suchánek) je outsiderom už od narodenia. Má okolo päťdesiatky a pracuje ako úradník. So svojou ženou (Petra Špalková), majú dve deti a vo svojej domácnosti je viac ako pod papučou. Rešpektu sa mu nedostáva ani od jeho potomkov. Uvedomuje si, že musí niečo zmeniť a dokonca veľmi dobre vie, čo by to malo byť.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM