Kultúra

Amfiteáter na Zemplínskej šírave s jedinečným spojením hudobných legiend

Na šíravskom amfiteátri bude veľké podujatie. Čo vás čaká?

Ilustračný obrázok k článku Amfiteáter na Zemplínskej šírave s jedinečným spojením hudobných legiend
Zdroj: Amfiteáter Zemplínska šírava

Po uvoľnení opatrení v súvislosti s pandémiou sa v júli chystá na šíravskom amfiteátri veľké spoločné turné ,,Legendy open air tour“, ktoré bude jedinečným spojením slovenských hudobných legiend.

Veľký sen mora

Na jednom pódiu spolu vystúpia Beáta Dubasová, Janko Lehotský, Pavol Hammel a Vašo Patejdl a bude to prierez ich najväčších hitov.

Ľudia sa tak môžu tešiť na nezabudnuteľné skladby ako Dievča z reklamy, Učiteľka tanca, Sklíčka, Nepriznaná, Sme také aké sme, ZRPŠ, Veľký sen mora, Ak nie si moja, Vráť mi tie hviezdy, Mopedová, Dievčatá či Úsmev alebo Medulienku.

Hudba

Beáta Dubasová sa už teší

Väčšina koncertov sa uskutoční na letných amfiteátroch a teší sa aj jediná dáma medzi účinkujúcimi Beáta Dubasová.

,, Pre mňa to budú koncerty po dlhej dobe a o to viac sa teším. Som rada, že si môžem zaspievať na spoločných pódiách s milými priateľmi a kolegami, ktorí v československej hudbe veľa dokázali. Sú stále aktívni, za čo im patrí môj obdiv. Majú na konte obrovské množstvo hitov a nie nadarmo patria medzi najväčších slovenských hitmakerov.“ povedala o kolegoch sympatická Beáta.

Najväčšie hity

,, Bude to pre ľudí určite zaujímavé spojenie. Interpréti zaspievajú svoje najväčšie hity, ktoré k nim neodmysliteľne patria a vyše dvojhodinový program obohatia aj rôznymi spoločnými skladbami. Lístky sú už predaji v miestach koncertov

  • 5.7.2021 – Zemplínska Šírava – Amfiteáter

Šírava

Foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM