Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Doprajte si adventnú náladu v Michalovciach: Tipy na vianočné akcie tohto týždňa

Advent je tu a doprajte si jeho atmosféru v Michalovciach aj počas tohto týždňa. Prinášame vám tipy na vianočné podujatia v našom meste.

Ilustračný obrázok k článku Doprajte si adventnú náladu v Michalovciach: Tipy na vianočné akcie tohto týždňa
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Vianočný koncert

4.12. 2017 o 16:30 hod., Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach

Základná umelecká škola a jej združenie rodičov pozýva verejnosť na vianočný koncert hudobného odboru. Vianočný koncert si môžete vychutnať v sále Mestského kultúrneho strediska v Michalovciach o 16:30 hod.

Mikuláš 2017

6. 12. 2017 o 17:00 hod., tribúna pri Mestskom úrade Michalovce

Rozsvietenie vianočnej výzdoby, vrátane vianočného stromčeka, je naplánované na 6. decembra o 17:00 hod. V programe uvidíte aj koledy v podaní folklórneho súboru Zemplínik. A príde aj Mikuláš.

Adventný literárno-hudobný večer

7. 12. 2017, Rímskokatolícky farský kostol v Michalovciach

Počas adventu si môžete vychutnať aj pekné chvíle vo farskom kostole v Michalovciach, kde sa bude konať adventný literárno-hudobný večer. V rímskokatolíckom kostole sa prítomným predstaví Štefan Bučko ako recitátor a Ján Bulla na organe.

Vianočný koncert ZUŠ TalentUm

7. 12. 2017, Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach

Žiaci Základnej umeleckej školy TalentUm sa predstavia so svojím vianočným koncertom 7. decembra. Na ich program sa môžete prísť pozrieť do Mestského kultúrneho strediska v Michalovciach. Vo veľkej sále pre návštevníkov navodia tú správnu sviatočnú atmosféru.

Vianočné trhy

8. – 9. 12. 2017, centrum Michaloviec

Vianočné trhy sa v našom meste tešia každoročne obľube. Stánky, rozvoniavajúce jedlá či chutné nápoje a predovšetkým vianočná atmosféra nás jednoducho lákajú.

Slovenské Vianoce s Božidarou Turzonovovou

9. 12. 2017 o 17:00 hod., Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach

Benefičný koncert pod záštitou primátora Viliama Zahorčáka bude nielen o vianočnej poézii Pavla Orságha Hviezdoslava, Janka Silana, Petra Bellu-Horala, Milana Rúfusa, ale aj o prvej dáme slovenského divadla Božidare Turzonovovej. Zaznejú slovenské vianočné spevy od 18. storočia až po súčasnosť v podaní mužského speváckeho okteta Danubius Octet Singers. Pod vedením dirigenta Daniela Simandla sú na programe literárno-hudobného podujatia Slovenské Vianoce.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM