Rôzne

Mestský park bude patriť milovníkom zlatistého moku: Ľudí čaká pivný megastan a tým to ešte nekončí...

Milovníci piva a ľudovej zábavy si prídu na svoje v mestskom parku. Na mieste nájdu aj pivný megastan s vyše 50 druhmi zlatého moku.

Ilustračný obrázok k článku Mestský park bude patriť milovníkom zlatistého moku: Ľudí čaká pivný megastan a tým to ešte nekončí...
Zdroj: Dnes24.sk

V Michalovciach bude opäť živo. Veľký pivný festival, ktorý sa bude konať v Parku študentov v dňoch 10. – 12. júna, bude hostiť hudobníkov i zabávačov.

Viac ako 50 druhov piva

Na mieste bude v ponuke vyše 50 druhov pív a množstvo chutných špecialít. Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi, kým rodičia si budú plniť bruchá dobrotami, deti sa môžu naplno vyblázniť. Pripravené pre nich budú tvorivé dielne i rozprávky. Chýbať nebude ani bohatý kultúrny program. V prvý deň festivalu rozprúdia zábavu hudobné skupiny Hurikán, New Barbados, Ľuboš Basarab a ľudový súbor Kvartet.

Silácke súťaže aj folklór

Festivalový areál, ktorý bude voľne prístupný pre všetkých, ponúkne v sobotu 11. júna silácke súťaže. Vystúpi Ľubo Basarab, Puľs, Mloci a zažijete tiež live euro 2016 Slovensko – Wales. Pre menších sa bude premietať rozprávka. Trojdňové podujatie zavŕši u detí obľúbená rozprávková postavička Máša a medveď. Svoj talent predvedú aj žiaci zo Základnej umeleckej školy. Na ľudovú nôtu zahrá Hatalovčan a folklórny súbor Zemplín.

Môže vás zaujímať:

Blíži sa odomknutie vôd Šíravy: Pozrite si medzi prvými, čo sa chystá pri otvorení kúpacej sezóny

Naše mesto zažije návštevu na najvyššej úrovni: Do Michaloviec zavíta prezident Andrej Kiska

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM