Kultúra

Michalovská rodáčka Nika Karch: Koncertovala s Rednexom v Japonsku

Známa rodáčka z Michaloviec Nika Karch má za sebou turné so slávnou kapelou Rednex. Pochváliť sa môže aj návratom z Japonska.

Ilustračný obrázok k článku Michalovská rodáčka Nika Karch: Koncertovala s Rednexom v Japonsku
Zdroj: Archív Nika Karch

Speváčka a michalovská rodáčka Nika Karch sa môže pochváliť aj tým, že spieva v celosvetovo známej švédskej kapele Rednex. Nika s touto slávnou skupinou koncertuje v rôznych kútoch sveta. Aktuálne sa vrátila z Japonska.

Návrat z Japonska

Bola vokalistkou v Desmode aj sólovou speváčkou s vlastnými skladbami. Predstavila sa na turné spolu s Robom Opatovským, Mafiou Corner aj Beátou Dubasovou. Dnes je Veronika Maras Karchová, umeleckým menom Nika Karch, speváčkou Rednexu

Sú to už takmer dva roky, keď dostala ponuku, aká príde možno raz za život. Dnes je naša rodáčka Nika Karch speváckou hviezdou Rednexu, s ktorým pod umeleckým menom Zoe brázdi krajiny Európy. Za sebou má Japonsko a čerstvé zážitky.

Ďalšie koncerty

Nikino dobrodružstvo s Rednexom v Japonskú sa skončilo len pred pár dňami. Aj keď sa už nachádza na Slovensku, spomienky a emócie sú stále čerstvé. V blízkej dobe vám s Nikou Karch prinesieme rozhovor a viac podrobností o jej ceste z Japonska.

Najbližšie ju čakajú koncerty v Rumunsku, Nórsku, Rakúsku, Nemecku, Maďarsku, vo Veľkej Británii, ale uvidíme ju aj na Slovensku.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Hl. foto: archív

A ak ešte stále máte veľkonočnú náladu, pozrite si Veľkú noc v podaní otužilcov.

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM