Tlačové správy

Signáloskúšači dorazili aj na Zemplín. Toto zistili v našom meste

Sedem dní cestovali po Slovensku štyria Signáloskúšači a testovali sieť štvrtého mobilného operátora. Ten vlani na jeseň rozvíril stojaté vody, keď prišiel s jednotnou cenou 4 centy za minútu volania, SMS alebo MB dát. Vieme, s akým výsledkom opustili naše mesto!

Ilustračný obrázok k článku Signáloskúšači dorazili aj na Zemplín. Toto zistili v našom meste
Zdroj: SWAN Mobile

„Aj keď sme na Prešov nemali veľa času, musím povedať, že je to jedno z najkrajších miest, ktoré sme navštívili. Krásne baby, super atmoška a parádne centrum,“ povedal jeden zo Sieťoskúšačov Maj­ky.

„Čo je ale najdôležitejšie, v Prešove sme namerali kvalitný LTE signál. Veď akoby to už bolo, aby centrum Šariša bolo bez 4G. Surfovanie na webe, sociálne siete, upload fotiek aj videa bez najmenších problémov. Štvorkári to majú v Prešove za jedna,“ dodala Heňa.

Kto sú Signáloskúšači

Štvorčlenné tímy dobrovoľníkov, ktoré boli ochotné za sedem dní precestovať Slovensko sa mohli prihlásiť na facebookovej stránke 4ky. Simka, Heňa, Roman a Majky vyrazili v pondelok 15. augusta z Nitry a počas celého týždňa telefonovali, SMS-kovali a dátovali. Otestovali tak sieť štvrtého mobilného operátora.

„Vo väčších mestách, ako napríklad v Prešove, sme našli kvalitnú a rýchlu 4G sieť. V menších mestách, obciach a na cestách to bolo často len 2G, no na telefonovanie či SMS-ky to stačí. Aj aplikácie s navigáciu to utiahlo. Naše hodnotenie je preto veľmi pozitívne,“ povedala na konci cesty signáloskúšač­ka Sima.

Pozrite si aj video z ich putovania našim regiónom.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Signáloskúšači dorazili aj na Zemplín. Toto zistili v našom meste
1
Galéria
Zdroj: SWAN Mobile
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM