Rôzne

Súťaž o najkrajšie mesto finišuje: Aha, na akom mieste sa nachádzajú Michalovce!

Už len niekoľko dní zostáva do ukončenia hlasovania o najkrajšie mesto na Slovensku. Ako sú na tom zatiaľ Michalovce?

Ilustračný obrázok k článku Súťaž o najkrajšie mesto finišuje: Aha, na akom mieste sa nachádzajú Michalovce!
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Vlani sa nám prvé priečky neušli ani zďaleka. Tentoraz to vyzerá lepšie, no máme čo doháňať. Reč je o 8. ročníku súťaže o najkrajšie mesto Slovenska, ktorú vyhlásil internetový portál Slovakregion.

Súťaž odštartovala prvého apríla 2016 a hlasovať je možné do 31. októbra. Veľa času tak už neostáva a my sme sa v tejto záverečnej fáze pozreli, ako sa darí nášmu mestu.

Aktuálny stav

V roku 2015 obsadili Michalovce 60. priečku. Je tu rok 2016 a do konca hlasovania zostáva už len niekoľko dní. A Michalovce si tento rok nateraz polepšili naozaj výrazne. Aktuálne sa totiž nachádzajú na 33. priečke.

Prvé miesto aktuálne patrí Spišskej Novej Vsi, za ňou sa nachádza Bardejov a prvú trojicu uzatvára mesto Levoča. Poradie je však predbežné a môže sa ešte stále meniť.

Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Ako hlasovať

Zahlasovať za naše alebo aj iné mesto môžete aj vy prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca.

Hlasovať za to isté mesto je možné maximálne jedenkrát za hodinu. Zvíťazí to, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú zverejnené 5. novembra.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z MIchaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM