Tomáš Šuhajda Rôzne

Tak toto sme v našom kine ešte nemali: Film, ktorý na Zemplíne natočila partia miestnych mladíkov!

Máme pre vás zaujímavý tip na film, ktorý by ste v michalovskom kine Centrum nemali v žiadnom prípade premeškať! Tím mladých ľudí zo Zemplína natočil v našich končinách celovečerný film a máte sa na čo tešiť.

Ilustračný obrázok k článku Tak toto sme v našom kine ešte nemali: Film, ktorý na Zemplíne natočila partia miestnych mladíkov!
Zdroj: Dnes24.sk

Hlavný autor filmu Nezabúdaj na sny Daniel Kontuľ pochádza z Humenného, no na jeho tvorbe sa podieľali mladí ľudia aj z Michaloviec. „Bez zvukára Ondreja Salaja by to určite nešlo, chalani z Infausto Production točili backstage,“ vymenováva Daniel Michalovčanov, ktorí sa zapojili do tohto projektu.

Film sa natáčal počas leta 2014 v rôznych kútoch Zemplína, nevynímajúc ani Michalovce, kde sa odohráva jeho veľká časť. „Natáčali sme napríklad vo Freedom-e na námestí, ktorý nám v rámci sponzoringu poskytol priestory na víkend, točilo sa tiež pred Zemplínom na parkovisku a aj na streche nedostavaných panelákov ešte z čias komačov,“ priblížil mladý filmár. Jedna z najdôležitejších scén sa odohráva na Vinianskom hrade…

V tomto jedinečnom projekte uvidíte mnoho výnimočných miest Zemplína, ktoré naozaj stoja za to. Jedným z cieľov filmu je ich ukázať v plnej kráse. Nezabúdaj na sny je sčasti komédia a sčasti film, ktorý vás donúti zamyslieť sa. Nezabudnite, v kine Centrum už v pondelok 16.2. o 19:30!

Stručný popis k filmu: Do života mladého chlapca vstúpi zo dňa na deň brat, ktorý je úplne iný než on. Neberie ho ako kamaráta a ako brata už vôbec. Stane sa však niečo, čo brutálne zmení jeho život a dôležitú úlohu v životnej zmene zohraje aj jeho nevlastný brat…

Pozrite si trailer k filmu:

Nezabúdaj na sny - TRAILER
1
Galéria
Nezabúdaj na sny - foto z natáčania
16
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM