Krimi

Veľmi smutná nehoda v Michalovciach: Polícia poskytla nové informácie!

V stredu došlo v meste Michalovce k veľmi smutnej dopravnej nehode. Polícia dnes poskytla nové informácie.

Ilustračný obrázok k článku Veľmi smutná nehoda v Michalovciach: Polícia poskytla nové informácie!
3
Galéria

Včera o 10:58 h došlo v meste Michalovce k veľmi smutnej dopravnej nehode. „Podľa doterajších zistení vodič (85) z Michalovského okresu viedol osobné motorové vozidlo zn. Škoda Fabia po Sládkovičovej ulici v smere na Hollého ulicu, kde na križovatke s Partizánskou ulicou došlo k zrážke so 6-ročnou cyklistkou, ktorá viedla bicykel po priechode pre chodcov v smere do centra mesta,“ uviedla policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Tá zároveň dodala, že po zrážke vozidla s bicyklom cyklistka spadla na vozovku. Doplnila, že pri dopravnej nehode cyklistka utrpela ťažké zranenia, ktorým po prevoze do nemocnice podľahla.

„Vodič bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Polícia v danej veci začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Bližšie okolnosti dopravnej nehody ako i miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania aj za účasti znalca z odboru dopravy,“ uviedla J. Mésarová.

Policajná hovorkyňa dodala, že polícia žiada verejnosť o pomoc pri objasňovaní tejto dopravnej nehody. „Žiadame svedkov dopravnej nehody, ktorí sa v uvedenom čase nachádzali v blízkosti miesta udalosti, respektíve videli jej priebeh, aby sa prihlásili osobne na oddelení dopravných nehôd Okresného riaditeľstva PZ v Michalovciach na Hollého č. 46, prípadne telefonicky na čísle 0961723510 alebo na známom bezplatnom telefónnom čísle 158,“ povedala Mésarová.

Veľmi smutná nehoda v Michalovciach: Pozrite si ZÁBERY z miesta
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM