Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Využite voľný čas aktívne: Vyraziť si môžete aj do tržnice

Nepreseďte voľné dni doma, aj keď vonku nie je práve ideálne počasie. V Michalovciach môžete prežiť pekný víkend.

Ilustračný obrázok k článku Využite voľný čas aktívne: Vyraziť si môžete aj do tržnice
Zdroj: P&R produkčná

Last Christmas

10. 1. 2020 o 18:00 hod., Kino Centrum, Michalovce

Hviezda z filmu Hry o tróny Emilia Clarke žiari, zabáva a dojíma v romantickej vianočnej komédií Last Christmas. V jej príbehu sa dokonale spája autorský talent herečky a oscarovej scenáristky Emmy Thompson s nadčasovými skladbami Georga Michaela.

Burza

10 . – 11. 1. 2020 od 8:00 do 13:00 hod., Tržnica, Michalovce

V Tržnici v Michalovciach sa stretnú starožitníci. Ľudia si tak môžu na vlastné oči pozrieť naozaj všakovaké zaujímavé kúsky a pokochať sa duchom starých vecí. Návštevníci tiež majú možnosť si dané veci priamo na tomto bazári zadovážiť a skrášliť si nimi svoje príbytky.

Veľké želanie

11. 1. 2020 o 15:30 hod., Kino Centrum, Michalovce

V malom mexickom mestečku Santa Clara , kde sa duchovia vracajú raz ročne na Deň mŕtvych, žije šestnásťročná Salma, ktorá nikdy nepoznala svojich rodičov. Keď sa na nich pýta, dostáva stále tú istú odpoveď – že ju jej rodičia opustili. Salma ,ktorá nechce tomuto uveriť, hľadá odpoveď na tento fakt, neprestáva pátrať po odpovedi, a hľadá aj informácie, ktoré by jej priblížili identitu jej rodičov. Neustále zisťuje, pýta sa a neprestáva . … Až do tej doby, pokiaľ sa jej do rúk dostane zvláštna kniha plná príbehov a kúziel.

Family ples

11. 1. 2020, EVENT Family, Michalovce

II. Family ples sa už chystá s hosťom večera Drišľak. Do tanca vám zahrá skupina Pyramáda. Opäť sa môžete tešiť na skvelé jedlo, bohaté švédske stoly a sladké pokušenie. Celým večerom nás bude sprevádzať moderator Richard Hergot.

Vianočné stolovanie v minulosti a dnes

do 12. 1. 2020, Zemplínske múzeum v Michalovciach

Od 1. decembra si v múzeu môžete pozrieť výstavu venovanú vianočnému stolovaniu. Priestory kaštieľa sa zaplnia sviatočne prestretými stolmi, vianočnými dekoráciami a vôňou ihličia. Návštevníci sa budú môcť oboznámiť so stolovaním dedinčanov, šľachty i súčasnej doby. Výstava bude pre verejnosť prístupná do 12. 1. 2020 v priestoroch múzea, v čase otváracích hodín.

Pod vodou

12. 1. 2020 o 19:30 Kino Centrum, Michalovce

Skupina vedcov pracujúcich 11 kilometrov pod hladinou oceánu v podmorskom laboratóriu sa snaží po ničivom zemetrasení dostať do bezpečia. Temnota nepreskúmaného morského dna, ale nie je jediné, čoho sa musia obávať… Čosi na nich v hlbine číha.

Chcete, aby tu bolo aj vaše podujatie? Kontaktuje priamo náš redakčný tím DNES24> cholewova@global24.sk

Pozrite si aj archívne zábery z podujatia v michalovskej tržnici.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Našim objektívom: Burza starožitností v našom meste v obrazoch
13
Galéria

Hl. foto: archív P&R produkčná

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM