Peter Simon Krimi

Autentické FOTO a VIDEO: Traktor na poli zachvátili plamene, zhorel do tla!

Hasičom komplikoval zásah ťažko prístupný terén. Najprv sa museli popasovať s prebrodením rieky a následne rozsiahlym požiarom traktora. Ich zásahom sa však podarilo ochrániť poľnohospodársky stroj!

Ilustračný obrázok k článku Autentické FOTO a VIDEO: Traktor na poli zachvátili plamene, zhorel do tla!
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

V stredu 13. mája 2015 v podvečerných hodinách sa rútili dve hasičské vozidlá z Rožňavy so zapnutými sirénami k obci Pašková. Dostali hlásenie o požiari na neďalekom poli, kde sa z neznámych príčin vznietil traktor. Aby sa hasiči dostali k horiacemu traktoru, museli najprv prebrodiť rieku. Na mieste udalosti zasahovali štyria príslušníci z Hasičskej stanice v Rožňave na dvoch hasičských autách.

Ako nás informoval traktorista, všetko bolo v poriadku. S traktorom pracoval na poli, no dostal poruchu na poľnohospodárskej technike, ktorú za traktorom ťahal. „Traktor bol už vyše 30 minút odstavený. Išiel som po kolegov, že to všetko pobalíme a pôjdem domov. Ako sme sa vracali k traktoru, videli sme už len hustý čierny dym a následne veľké plamene,“ hovorí traktorista Alexander Balázs.

Ako dodal, v domnení, že sa s traktorom otočí a pôjde domov, jeho plány zmaril rozsiahly požiar, ktorý stroj úplne zničil.

„Jednotka bola privolaná k požiaru poľnohospodárskeho traktora. Hneď na začiatku príjazdu nastali komplikácie s ťažko dostupným terénom. Museli sme prebrodiť rieku. Na likvidáciu požiaru sme použili vysokotlakový prúd vody. Pred požiarom sa nám podarilo ochrániť poľnohospodársky stroj za traktorom, nakoľko traktor bol vo vysokom štádiu horenia, ten sa nám zachrániť nepodarilo,“ povedal pre náš web hasič Marek Hegedüs.

Pozrite si v našej galérii autentické fotky a video z likvidácie požiaru traktora.

Traktor na poli zachvátili plamene: Zhorel do tla!
1
Galéria
Traktor na poli zachvátili plamene: Zhorel do tla!
14
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM