Aktualizované Peter Simon Krimi

Dopravná nehoda pod Soroškou: Vodiča zrazilo vlastné auto! FOTO

Pod Soroškou došlo k dopravnej nehode. Čítajte prvé info a pozrite si fotky z miesta!

Ilustračný obrázok k článku Dopravná nehoda pod Soroškou: Vodiča zrazilo vlastné auto! FOTO
3
Galéria

Dopravná nehoda sa stala vo štvrtok, 15. novembra 2018 večer pod Soroškou v smere do Košíc. Podľa prvotných informácií malo vodiča zraziť vlastné auto.

Ako informovala hovorkyňa skupiny Falck Katarína Načiniaková, vodič bol prevezený do rožňavskej nemocnice so zraneniami.

Fotky z miesta nájdete v našej galérii!

„Pacient pri nehode utrpel poranenie bedrového kĺbu, sťažoval sa na bolesti rebier. Po ošetrení bol posádkou RZP Lipovník prevezený do rožňavskej nemocnice,“ doplnila hovorkyňa.

Ako uviedla košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, na ceste v katastri obce Jablonov nad Turňou (okr. Rožňava) krátko po 17:30 hod. vodič smerujúci s vozidlom zn. Citroen od mesta Rožňava do Košíc odstavil po zrážke so zverou vozidlo na okraji vozovky.

„Vodič prichádzajúci z rovnakého smeru na osobnom motorovom vozidle zn. BMW zrazenú zver obišiel cez protismer, avšak pri zaraďovaní sa do jazdného pruhu, pravdepodobne z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky, narazil do zadnej časti odstaveného vozidla zn. Citroen. Vozidlo bolo nárazom odhodené dopredu, pričom zachytilo jeho vodiča, ktorý stál pred vozidlom, a prevrátilo sa na bok. Vodič vozidla zn. Citroen podľa predbežnej lekárskej správy utrpel ťažké zranenia. Prítomnosť alkoholu nebola zistená ani u jedného z vodičov. Predbežná škoda na vozidlách bola vyčíslená na 12 000 eur,“ spresnila Ivanová.

Hovorkyňa doplnila, že presná príčina všetkých dopravných nehôd, bližšie okolnosti i miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Obrazom: Dopravná nehoda pod Soroškou
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM