Radka Deckerová Futbal

Futbalisti Rožňavy nosia body iba z vonku: Potvrdili to aj v Spišských Vlachoch

Dnes futbalisti Rožňavy predohrávali šieste kolo V. ligy Juh, v ktorom hráči cestovali do Spišských Vlachov.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti Rožňavy nosia body iba z vonku: Potvrdili to aj v Spišských Vlachoch

„Od začiatku zápasu sme mali iba jeden cieľ a to zvíťaziť. Vedeli sme, že súperovi tak isto ako aj nám sa na domácej pôde nedarí. Každý na ihrisku makal ako sme si povedali v šatni, no do polčasu sa nám nepodarilo premeniť niekoľko sľubných šancí, ktoré si pýtali gól. V druhom polčase sme hneď od začiatku išli naplno z čoho pramenil aj prvý gól, ktorý po peknej akcii strelil Filip Kovács. Súpera sme aj naďalej tlačili len v koncovke sa nám nedarilo. Až v 70. minúte sa nám podarilo zvýšiť stav na 2:0. Domácemu celku sa podarilo znížiť na 1:2 po tŕme vŕme pred bránou. Vyhrali sme zaslúžene a domov sme si odniesli 3 cenné body. Chcel by som poďakovať hráčom, trénerovi, asistentovi a všetkým čo sa pričinili o naše víťazstvo“, povedal po zápase Zoltán Breuer.

MŠK Tatran Spišské Vlachy – SP MFK Rožňava 1:2 (0:0)
Góly: Legát (87) – Filip Kovács (47 a 70)