Peter Simon Iné športy

Holdujete cyklocrossu? Nepremškajte jubilejný ročník tohto podujatia v našom meste

Nadšenci cyklistiky si zmerajú sily už po desiatykrát. Domka – Združenie saleziánskej mládeže v našom meste organizuje súťaž plnú adrenalínu a super atmosféry.

Ilustračný obrázok k článku Holdujete cyklocrossu? Nepremškajte jubilejný ročník tohto podujatia v našom meste
Zdroj: Dnes24.sk

Už desiaty ročník Cyklocrossu, cyklistických pretekov pre chlapcov od 9 rokov, sa uskutoční štvrtú septembrovú sobotu 26.9.2015 od 10:00 hod. na Okružnej ulici (lúka za novými bytovkami na sídl. Juh). Ako uvádzajú organizátori, podmienkou je cyklistická prilba, bicykel v dobrom technickom stave a samozrejme, chuť čestne zvíťaziť.

Účastníci budú rozdelení do 4 súťažných vekových kategórii. Štartovné sú 3 eurá (členovia Domky štartovné neplatia) Preteky sa začnú prezentáciou súťažiacich o 10:00 hod. „Po súťažných kolách a menšej prestávke bude nasledovať vyhodnotenie a následne aj tombola. Víťazov Cyklocrossu okrem medailí čakajú aj vecné ceny,“ uviedla Mariana Michalková.

Ďlej informovala, že pre nesúťažiacich si animátori a dobrovoľníci pripravili sprievodné úlohy. Na každom stanovišti bude možné dostať istý počet bodov a po úspešnom prejdení všetkých stanovíšť získajú tombolový lístok.

Zaregistrovať sa je potrebné do 22.9.2015. Urobiť tak je možné cez Facebook (zodpovedný je Jozef Horvát a Ján Dunka), osobne v piatky od 16:00 hod. (t.j. na „umelke“ na sídl. Juh) alebo formou SMS na t.č. 0903 021 955 alebo 0903 868 939 (treba uviesť meno a priezvisko, rok narodenia, bydlisko).

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM