Peter Simon Kultúra

Kulturáky ožijú: Tipy pre Rožňavčanov, kam na Štefana

Niekde sa oslavuje už 25. decembra. Už máte program? Vyberte si podľa chuti.

Ilustračný obrázok k článku Kulturáky ožijú: Tipy pre Rožňavčanov, kam na Štefana
Zdroj: TASR

Kalendár už o pár hodín ukáže 26. december a oslávencami budú Štefanovia. Štefanské zábavy budú štartovať v stovkách klubov aj kultúrnych domov po celom Slovensku.

Niektoré akcie pripadajú presne na štefanský večer, iné už v predstihu, teda na 25. decembra. Prinášame vám niekoľko tipov, kde v okolí Rožňavy si tento rok môžete pripiť na zdravie všetkých Štefanov.

Štefanská zábava 2016 – Rožňavské Bystré

25. december 2016 od 20:00 hod., Kultúry dom, Rožňavské Bystré
Heeej Hoou. Utekajte všetci nové topánky kupovať, aby ste mali v čom na Štefanskej zábave tancovať. Pretože Štefan vás všetkých srdečne pozýva dňa 25.12.2016 na Štefanskú zábavu do Rožňavského Bystrého so začiatkom o 20:00 hod. Do tanca bude hrať Cigánska kapela Ivana Gunára alias Stimul. Vstupné + Večera + Tombola = 9 eur.

Štefanská zábava v Henckovciach

25. december 2016 od 19:00 hod., Kultúrny dom, Henckovce
Zabaviť sa môžete na Štefana aj v Henckovciach. Do hudby zahrá skupina Sako. O zábavu teda núdza určite nebude. V cene vstupného, ktoré činí 12 eur je víno, večera aj tombola.

Na Štefana tanec i v Čučme

25. december 2016 od 20:00 hod., Kultúrny dom, Čučma
Na Štefana sa môžete poriadne zabaviť aj neďaleko nášho mesta, presnejšie v Čučme. Obec túto tradičnú veselicu organizuje už dlhé roky. Výnimkou nie je ani tento. Vstupné je vo výške sedem eur. Tancovať budete s hudobníkmi z formácie pod názvom FIX.

Štefan s Julom Viršíkom – Times club

25. december 2016 od 21:00 hod., Times club, Rožňava
Veľká RÁDIO EXPRES PÁRTY s JULOM VIRŠÍKOM v TIMES clube už onedlho. Super hity, známy Julo Viršík a kopec zábavy. Toto všetko vás čaká vo vašom obľúbenom TIMES CLUBE v Rožňave.

Oslavou menín ožije aj Vlachovo

25. december 2016 od 19:00 hod., Kultúrny dom, Vlachovo
TJ FO Vlachovo Vás pozýva na Štefanskú zábavu 25. decembra 2016 o 19:00 hod. v Kultúrnom dome vo Vlachove. O dobrú zábavu sa postará hudobná skupina TREND. Cena vstupenky je sedem eur.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM