Radka Deckerová Od Vás

Na karnevale materskej škôlky boli bojovníci, princezné, baletky i indiáni

Fašiangový čas prináša zábavu, radosť, veselosť. V materskej škole na Ul. Ernesta Rótha v Rožňave je detský karneval v tomto čase už milou tradíciou. Obdobie očakávania a prípravy masky vystriedal deň, na ktorý všetky deti netrpezlivo čakali.

Ilustračný obrázok k článku Na karnevale materskej škôlky boli bojovníci, princezné, baletky i indiáni
Foto: Radka Deckerová

Iba maškarný ples je miesto plné fantázie, kde sa spolu v dobrej nálade zabávajú princezné s ninja bojovníkmi, pavúčí muž s nežnou baletkou, zvieratká z lesa s lietadielkom, Shrek a kovboj, tiger s Indiánom, krehká víla s pirátom… Tak tomu bolo aj vo vyzdobenej spoločenskej sále Mestského úradu, keď po úvodnom sprievode masiek sa rozpútala veselá zábava a v tanci sa vykrúcali deti spolu so svojimi pani učiteľkami a rodičmi. Všetky masky boli za svoju originalitu odmenené malou odmenou.

Tento karneval bol výnimočný i tým, že sme si spolu so všetkými prítomnými pripomenuli 35. výročie založenia našej materskej školy. Výkonný výbor OZ „Naša škôlka – Rožňava“ spolu s riaditeľstvom školy pripravil prekvapenie v podobe škôlkarskej narodeninovej torty a video prezentácie o MŠ – od založenia po súčasnosť. Veríme, že úspechy a vysoký kredit, ktorý naša materská škola má, sa bude i v ďalších rokoch násobiť.

Zdroj: riaditeľka Benediktyová

Na karnevale materskej škôlky boli bojovníci, princezné, baletky i indiáni
10
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM