Peter Simon Krimi

Na miesto činu sa vrátil opäť: Miroslav (24) si môže posedieť až dva roky!

Miroslav (24) z okresu Rožňava ešte minulý rok vylúpil bar. Na miesto činu sa však po istej dobe vrátil a krádež zopakoval. Teraz mu hrozí až dvojročný trest!

Ilustračný obrázok k článku Na miesto činu sa vrátil opäť: Miroslav (24) si môže posedieť až dva roky!
Zdroj: TASR

Rožňavskí kriminalisti v spolupráci s policajtmi Obvodného oddelenia PZ Plešivec vypátrali a z prečinu krádeže obvinili 24-ročného Miroslava z okresu Rožňava. „Obvinený sa ešte v decembri uplynulého roka vlámal do miestneho baru pri futbalovom ihrisku v obci Kunová Teplica. Z baru odcudzil niekoľko fliaš s alkoholom, z chladničky nealkoholické nápoje a zo skrinky finančnú hotovosť vo výške 218,–eur,“ prezradil hovorca polície v Košiciach, Alexander Szabó.

Ako ďalej dodal, začiatkom februára 2015 sa do toho istého baru vrátil kradnúť opäť. Vypáčil vchodové dvere na budove štadióna, vošiel do priestorov budovy, kde vypáčil dvere do baru. Následne sa vlámal do hracieho automatu, z ktorého odcudzil finančnú hotovosť viac ako 420,– eur a z chladničky odcudzil alkohol. „Odcudzením vecí spôsobil škodu za viac ako 470,– eur a poškodením zariadenia škodu za 60,– eur. V prípade dokázania viny mu hrozí až dvojročné väzenie,“ dodáva Szabó.

Foto: ilustračné

Zdroj: Policajný zbor SR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM