Peter Simon Správy

Polícia myslí na seniorov a pravidelne ich varuje: Akcia aj v Rožňave, FOTO

V rámci „Rožňavského veľtrhu pre seniorov“ bola policajtom z Okresného riaditeľstva PZ v Rožňave realizovaná prednáška k preventívnemu projektu „Bezpečná jeseň života“.

Ilustračný obrázok k článku Polícia myslí na seniorov a pravidelne ich varuje: Akcia aj v Rožňave, FOTO
3
Galéria

Ako informuje oficiálny facebook Polícia Slovenskej republiky, v priestoroch Radnice na Námestí baníkov 32 v Rožňave sa uskutočnila akcia pre seniorov s názvom „Rožňavský veľtrh pre seniorov".

Na organizovaní tejto akcie sa okrem organizátorov Mesta Rožňava a Okresnej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska v Rožňave a Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Rožňave, podieľalo 15 inštitúcií vrátane Okresného riaditeľstva PZ v Rožňave.

V rámci „Rožňavského veľtrhu pre seniorov“ bola policajtom z Okresného riaditeľstva PZ v Rožňave realizovaná prednáška k preventívnemu projektu „Bezpečná jeseň života“.

„Prednášky sa zúčastnilo 100 seniorov. Seniori boli upozornení na množiace sa podvody, ktorých obeťami boli seniori. Boli im predstavené celoslovenské opatrenia na úseku ochrany seniorov pred špecifickou trestnou činnosťou páchanou na senioroch napr. preventívny projekt "Podvodník, mňa neoklameš!“ Taktiež boli poučení, ako sa správať bezpečne v cestnej premávke,“ informuje sa v správe polície.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Rožňavy a okolia.

Obrazom: Polícia myslí na seniorov a pravidelne ich varuje
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM