Peter Simon Správy

Rožňavčania majú možnosť rozhodnúť o dôležitých investíciách. Prerozdeľovať sa bude 50 000 eur

Občania nášho mesta majú možnosť priamo sa zapojiť do rozhodovacieho procesu o prerozdeľovaní financií z rozpočtu mesta.

Ilustračný obrázok k článku Rožňavčania majú možnosť rozhodnúť o dôležitých investíciách. Prerozdeľovať sa bude 50 000 eur
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Rožňava a poslanci Mestského zastupiteľstva v Rožňave v spolupráci s Občianskym združením „Otvor dvor“ vás pozývajú na 1. diskusné fórum, ktoré sa bude konať dňa 31. januára 2018 o 17:00 hod. v spoločenskej sále Mestského úradu, Šafárikova 29, Rožňava

Ako informoval koordinátor projektu Mgr. Dionýz Kemény, občania nášho mesta, majú možnosť priamo sa zapojiť do rozhodovacieho procesu o prerozdeľovaní financií z rozpočtu mesta.

„Finančná čiastka vyčlenená na participatívnu časť rozpočtu v roku 2018 na občianske projekty je navrhovaná v sume 50 000 Eur. Spoločným cieľom je, aby sme tieto finančné prostriedky využili na tvorbu a realizáciu vašich nápadov pre zlepšenie kvality života občanov mesta. Našim zámerom je zapojiť do spolupráce aj vás občanov, aby ste boli účastní pri rozhodovaní na projektoch a investíciách samosprávy nášho mesta,“ hovorí Kemény.

„Veríme, že vás táto možnosť a myšlienka spolupodieľať sa na skvalitnení života vás občanov zaujala a prijmete naše pozvanie,“ dodal koordinátor projektu.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM