Peter Simon Kultúra

Rožňavčanka Karmen Pál-Baláž s novým videoklipom a singlom Púšťam ťa, VIDEO

Karmen Pál-Baláž, ktorá má za sebou podarený debut so skladbou Anjel a Nádej prichádza s novou skladbou Púšťam ťa. Tá je znamením toho, že už o 10 dní ( 25.10) vychádza Karmen aj jej prvý album „ Kúzlo“.

Ilustračný obrázok k článku Rožňavčanka Karmen Pál-Baláž s novým videoklipom a singlom Púšťam ťa, VIDEO
Foto: Beáta Máthéová

„Dnes púšťam ťa, no tak si leť, len prosím, nepozeraj späť,“ tak sa spieva v skladbe Púšťam ťa. Text napísala Andriana Pusztová. Hudbu pre Karmen zložil Adam Ďurica, ktorý sa zhostil aj úlohy producenta.

Singel vychádza zároveň aj s novým videoklipom, v ktorom sa Karmen predstaví v úplne novej podobe.

Námet videoklipu vychádza z pocitu oslobodenia, ale najskôr sme museli dosiahnuť pocit „zviazania“ – hovorí o videoklipe jeho režisér a scenárista Ondřej Kudyn.

V druhej polovici prichádza pocit slobody, a stáva sa z neho tak trocha road movie. „Bol to pre mňa malý šok, auto bez posilňovača riadenia, trocha mi trvalo kým som si zvykla, ale potom to už bolo bez problémov,“ spomína na natáčanie Karmen. „A keď už som si na to zvykla, mali sme hotovo. No a na druhý deň som cítila, že mám v rukách svalovicu,“ doplnila speváčka z Rožňavy.

Karmen Pál-Baláž sa odvážne pustila do novej úlohy a videoklip môžete pozrieť pod článkom.

Karmen Pál-Baláž – Púšťam ťa.

  • Director/DOP: Ondřej Kudyn
  • Director Assistant: Beáta Máthéová
  • Production: Beáta Máthéová
  • Camera Assitant: Radim Brunovský
  • Styling: Ondřej Kudyn & Beáta Máthéová

„So skladby aj videoklipu mám veľkú radosť. Rovnako aj z celého nového albumu, ale na ten si budú fanúšikovia musieť ešte chvíľočku počkať. Radosť je o to väčšia, že v deň jeho vydania už budem súčasťou Adamovho akustického turné, a uvidím tak bezprostredné reakcie na nové skladby. Už asi naozaj niet cesty späť,“ uzatvára so smiechom Karmen.

Karmen Pál-Baláž vystúpi ako hosť na jesennej časti turné Adama Ďuricu – Akustické koncerty. Vidieť ju môžeme aj v Rožňave 29. októbra 2019.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM